“Delicious Pizza & spaghetti”
Κριτική για: Mezzo

Mezzo

Οι καλύτερες κρέπες στην Μυτιλήνη......
large σε μέγεθος και γεύση... small σε τιμες
Και απο το mezzo lab πίτσες και μακαρονάδες σε καταπληκτικές γεύσεις και
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, Anatolh1

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα μαγαζί που τόσα χρόνια φροντίζει να ικανοποιεί όλους μας με τις μοναδικές κρέπες, τα υπέροχα σφολιατοειδη και τα χειροποίητα γλυκά του, αποφάσισε να μας εκπλήξει πάλι με το Mezzo lab.Αυτή τη φορά με γεύσεις από τη γειτονική μας Ιταλία. Πίτσες, μακαρονάδες και σαλάτες με έμπνευση ,ποιότητα και γεύσεις που ο καθένας μας θα ήθελε να δοκιμάσει.

1  Ευχαριστούμε, annabounti
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ένα πολύ όμορφο μαγαζί εντυπωσιαστήκαμε με την όμορφη πίτσα του που φαγαμε το προσωπικό του πάρα πολύ ευχάριστο άμεση εξυπηρέτηση και πολύ φιλικό περιβάλλον το συνιστώ ανεπιφύλακτα μπράβο τους

1  Ευχαριστούμε, Παναγιωτης Δ
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα σούπερ!!!!! Φοβερή πίτσα και μακαρονάδα!!!καταπληκτικο σέρβις!!! Η Πόπη και ο Γιώργος συνέχεια πάνω απτό κεφάλι μας!η καλύτερη πιτσαρία της Μυτιλήνης με διαφορά!!!

1  Ευχαριστούμε, Mixanikos G
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2018

Κλασικό μαγαζί της πόλης για καφέ-σνάκ-κρέπα. Το δυνατό του σημείο η ευγένεια και η άψογη εξηπυρέτηση.

1  Ευχαριστούμε, xraxra

Mezzo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μυτιλήνη, Λέσβος

Mezzo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!