“Φαγητό”

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.

Ο γύρος πολύ καλός τέλεια θέα, απλα είμαι δυσαρεστημένη με την αλοιωμένη τυροσαλάτα που έφεραν, καλύτερα να μας έλεγαν ότι δεν είχαν και να περνάμε κάτι άλλο. Έχω φάει αρκετές φορές έχουν συμπαθητικό φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, E5039IG_

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επιβεβαιωσατε οτι ειστε το χειροτερο ψητοπωλειο της πολης!!!Αθλιο σερβις,αγενεστατοι υπαλληλοι και ποιοτητα τραγικη!!Δεν προκειται να με δειτε ξανα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, giorgio19788
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2019

Απαράδεκτος και αγενής υπαλληλος.ελπίζω οι υπόλοιποι να μην ειναι το ίδιο και φυσικά να μην είναι πολιτική του μαγαζιού όταν απλά κάθεσαι για να φας ένα γυρο.Το φαγητό σχετικά καλό αν και έχω φάει πολύ καλύτερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, GiorgosS711
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2019

Το βράδυ στις 22/7/19 καθίσαμε να φάμε, ενω κάναμε παραγγελία δύο μερίδες γύρο χοιρινό οι οποίες είχαν 7,5€ η κάθε μία, μας ηρθαν και οι δύο ελλιπείς έχοντας μόνο λίγες πατάτες και σχετικά λίγο γύρο δύο κομματάκια ντομάτα και δύο κομματάκια κρεμμύδι... Έλειπαν δηλαδή τζατζικη ή σως αντίστοιχα καθώς και πίτες που υποτίθεται στη μερίδα περιλαμβάνονται... Ρώτησα το σερβιτόρο και μου απάντησε ότι έτσι είναι η μερίδα και τα υπόλοιπα είναι έξτρα... (δηλαδή στα 7,5 ευρώ που δώσαμε τους κόστιζε να βάλουν μισή πίτα τουλάχιστον και μια κουταλιά τζατζίκι... Τι να πω..) ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΙ.
Υ. Γ. ΜΙΑ ΓΙΓΑΣ ΠΊΤΑ ΜΕ 3.5 ΕΥΡΏ ΈΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ ΥΛΙΚΆ ΜΈΣΑ ΚΑΙ ΑΠΛΆ ΤΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΩΣ ΣΑΝ ΜΕΡΊΔΑ!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Kyriak80
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2019

Κεντρικά και δίπλα στην θάλασσα. Γρήγορο προσωπικό, ωραίος γύρος και Γενικά ωραία κρέατα. Ιδανικό για μπύρα και μεζέ το βράδυ χαζεύοντας το λιμάνι της Λέσβου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Triptoeat

Ψητοπωλείο Ο Πολύτεκνος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μυτιλήνη, Λέσβος
Μυτιλήνη, Λέσβος

Ψητοπωλείο Ο Πολύτεκνος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!