Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2022

Ενα υπεροχο ξενοδοχειο επανω στη θαλλασα με εξυπηρετικοτατο προσωπικο,πολυ καλο σερβις .Το πρωινο του περιλαμβανει τοπικα και σπιτικα προιοντα .με μεγαλη ποικιλια εδεσματων .Η θεση του ειναι στο κεντρο τις πολης κοντα στις επαγγελματικες μου υποχρεωσεις .Σας ευχαριστω απο καρδιας για ολα θα τα ξαναπουμε συντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, 67anastasiaa
Ο/η panagiotis argiropoulos, General Manager του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουνίου 2022

Ευχαριστούμε πάρα πολύ, τόσο για τα όμορφα λόγια, όσο και για την βαθμολογία που μας βάλατε. Χαιρόμαστε πολύ που μπήκατε στον κόπο να γράψετε μια κριτική για το ξενοδοχείο μας Η καθαριότητα στο ξενοδοχείο μας έχει σπουδαία σημασία και το εκπαιδευμένο μας προσωπικό, συμβάλλει καθοριστικά στο να υπάρχει αυτή η καθαριότητα. Όσον αφορά τον πρωινό μπουφέ, τον εμπλουτίζουμε συνεχώς δίνοντας έμφαση στην ποιότητα των πρώτων υλών. Θα χαρούμε πολύ και στο μέλλον, να σας υποδεχτούμε και πάλι!

Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Σε κεντρικό σημείο.
Με θέα στο λιμάνι.
Εξυπηρετικό προσωπικό.
Καθαρά δωμάτια.
Καλές τιμές.
Ήσυχα δωμάτια.
Χρήζει βελτίωση το πρωινό.
Έχει πολύ κοντά εμπορικά καταστήματα, καφέ γεύμα.
Σε απόσταση 10λεπτων με τα πόδια εχει δημοτικό δωρεάν πάρκινγκ.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μπορείς να παρκάρεις μπροστά στο ξενοδοχείο για να αφήσεις τις αποσκευές.
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, jpsskg
Ο/η panagiotis argiropoulos, General Manager του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Απριλίου 2022

Ευχαριστούμε για την βαθμολογία σας. Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Στόχος μας είναι πάντα να γινόμαστε καλύτεροι και οι παρατηρήσεις μας βοηθάνε σε αυτό. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά.
Καλό καλοκαίρι.

Η κριτική έγινε: 3 Δεκεμβρίου 2021

Καταπληκτική φιλοξενία! Υπέροχοι, ευγενικοί άνθρωποι, πεντακάθαρο, προσεγμένο το ξενοδοχείο και πλούσιο πρωινό. Πάντα εκτιμώ μια επιχείριση που έχει αυτή τη νοοτροπία επαγγελματισμου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, kyriakost869
Ο/η panagiotis argiropoulos, General Manager του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2021

Ευχαριστούμε για τα σχόλια σας. Η επιβράβευση των προσπαθειών μας είναι ότι καλύτερο και μας δίνει δύναμη για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε στους φιλοξενούμενούς μας όμορφες στιγμές. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικό προσωπικό
Απίστευτη θέα
Πολύ καθαρό
Φιλόξενο και ήσυχο
Έχει ωραία θέα στην προκυμαία
Έχει ωραίο μπαρ με πολύ καλό καφέ αλλά και ευγενικό προσωπικό
Η φρουτοσαλάτα είναι όνειρο πεντανόστιμη και δροσερή

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, D3032AR_
Ο/η panagiotis argiropoulos, General Manager του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2021

Eυχαριστούμε για τα όμορφα σχόλια σας. θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο νησί μας.

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2021

Μείναμε στο ξενοδοχείο 19-20/06/2021. Πολύ καλό, καθαρό, κοντά στο λιμάνι, εύκολη πρόσβαση σε όλα. Αποφασίσαμε να μείνουμε και στο δεύτερο Σαββατοκύριακο μας εδώ 03-04/07/2021 και απλά απογοητευτηκαμε!
Και η απογοήτευση μας δεν έχει να κανει με τις παροχές του ξενοδοχείου αλλά από την απίστευτα αγενή συμπεριφορά της κυρίας στην Υποδοχή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, M1804NO_
Ο/η panagiotis argiropoulos, General Manager του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Καλημέρα. Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από τις παροχές του ξενοδοχείου μας. Το προσωπικό μας είναι πάντα φιλόξενο και πρόθυμο να εξυπηρετήσει τους πελάτες μας. Αν σας είπαμε κάτι που σας ενόχλησε θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγνώμη. Αν η δυσαρέσκειά σας οφείλετε στο ότι δε μπορέσατε να κάνετε late check out θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το δωμάτιο ήταν νοικιασμένο και με βάση τα νέα πρωτόκολλά πρέπει αφού καθαριστεί να μείνει ελεύθερο τουλάχιστον για 4 ώρες. Σας ζητάμε και πάλι συγνώμη. Καλό καλοκαίρι.

Με εκτίμηση
Άκης Αργυρόπουλος