Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μικρό καλοσυντηρημενο ξενοδοχείο με φιλικό προσωπικό. Πρόθυμο να σε εξυπηρέτηση . Μείναμε για τον μήνα Αύγουστο 5 νύχτες μαζί με πρωινό. Στο κέντρο της πόλης κοντά σε ότι και να χρειαστείς. Καθαρά δωμάτια τέλειο πρωινό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Lizapogiatzi
Ο/η lesvionhotel, Διευθυντής του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2019

Eυχαριστούμε για τα σχόλια σας. Θέλουμε να προσφέρουμε στους πελάτες μας όμορφες στιγμές. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό, με πανέμορφη θέα, εξυπηρετικό και ιδιαίτερα φιλικό προσωπικό. Πολύ καλό στρώμα. Πλούσιο πρωινό με τοπικές γεύσεις μ εδέσματα. Ιδανική τοποθεσια στο κέντρο της πόλης. Στα αρνητικά: το όχι πολύ καλό σήμα wifi.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, marizetaaa
Ο/η lesvionhotel, Διευθυντής του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2019

Eυχαριστούμε για τα σχόλια και τις παρατηρήσεις σας. Σύντομα η ισχύς του wifi θα βελτιωθεί μιάς και έχουμε εντοπίσει και εμείς ότι σε κάποια σημεία το σήμα είναι ασθενές. Καλό καλοκαίρι.

Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα παλιό ξενοδοχεία με σχετικά μικρούς χώρους αλλά οι άνθρωποι είναι αρκετά ενεργοί και κάνουν τα πάντα για να ευχαριστησουν τους πελάτες. Είναι στο πιο κεντρικό σημείο της Μυτιλήνης. Καθαρό και ευγενικό το staff, το πρωινό καλό με τα απολύτως βασικά και η τιμή καλή.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, nikoss387
Ο/η lesvionhotel, Διευθυντής του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Φεβρουαρίου 2019

Ευχαριστούμε για τις παρατηρήσεις και τα σχόλια σας. Θα χαρούμε πολύ να μας επιλέξετε ξανά για την διαμονή σας.

Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2018

Κεντρικη τοποθεσια με εξαιρεικη θεα, εξυπηρετικοτατο με ευγενικη συμπεριφορα προσωπικο, πολυ ικανοποιητικο και νοστιμο πρωινο με αρκετες επιλογες, ικανοποητικο επιπεδο καθαριοτητας. Το συνιστω ανεπιφυλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Safari64695361214
Ο/η lesvionhotel, Διευθυντής του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Νοεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε για τα σχόλια σας. Προσπαθούμε να κρατάμε το επίπεδό μας σε καλά επίπεδα και η γνώμη σας είναι που μας βελτιώνει καθημερινά. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά κοντά μας. Με εκτίμηση Άκης Αργυρόπουλος, διευθυντής ξενοδοχείου Λέσβιον.

Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο στο κέντρο του λιμανιού με μαγικη θέα.Καθαρά και άνετα δωμάτια, πολύ καλό service. Με χώρο στάθμευσης μπροστά απ το ξενοδοχείο και πολύ φιλικό περιβάλλον.Άψογη και γρήγορη εξυπηρέτηση!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, mahi k
Ο/η lesvionhotel, Διευθυντής του Hotel Lesvion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε για όλα. Να είστε καλά. Ελπίζουμε να σας άρεσε το νησί μας και να σας δούμε ξανά.