Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2020

Η διαμονή μας σε αυτό το οικογενειακό ξενοδοχείο κατά τη διάρκεια των εορτών ήταν ανεπανάληπτη! Οι οικοδεσπότες ήταν φιλόξενοι και εξυπηρετικοί, το δωμάτιο καθαρό , το πρωινό πλούσιο και η τοποθεσία ιδανική για την εξόρμηση μας στις ομορφιές της Πιερίας και Μακεδονίας. Αν πας μία φορά,θα θέλεις να ξαναπάς! We had a fabulous time, the owners where friendly and helpful, the facilities modern and clean, the breakfast rich and tasty. The hotel is ideally situated to explore the amazing sites of the greek province of Macedonia!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 614panagiotisp
Ο/η IoannaL5492, Διευθυντής του Principal New Leisure Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιανουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα όμορφα σχόλια σας ,
θα χαρούμε πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2019

Η διαμονη μας ηταν απλα μαγευτικη! Οι ιδιοκτητες και το προσωπικο απιστευτα ευγενικοι και καλοσυνατοι θαρρεις και τους ξερεις χρονια! Πεντακαθαροι χωροι ,τεραστια ποικιλια στο πρωινο!!!! Ευχαριστουμε για την φιλοξενια σιγουρα θα σας ξαναπροτιμησουμε και θα συστησουμε το ξενοδοχειο σας και σε φιλους!

Ευχαριστούμε, Marigoula-20140602
Ο/η IoannaL5492, Γενικός Διευθυντής του Principal New Leisure Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2019

Κυρία Μαριγουλα ,

Σας ευχαριστήσουμε για την εμπιστοσύνη που μας δείξατε και για τα υπέροχα σχόλια σας !

θα χαρούμε πάρα πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε !

Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2019

Καλό πρωινό , φιλόξενος χώρος, καθαρό δωμάτιο, φιλόξενοι οικοδεσπότες. Όλα ήταν καθαρά και όμορφα. Περάσαμε πολύ ωραία. Σας ευχαριστούμε πολύ. Θα σας ξανά προτιμήσουμε σίγουρα αν ξανά βρεθούμε σε αυτά τα μέρη.

Ευχαριστούμε, Dimitris9876

Κύριε Δημήτρη ,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα υπέροχα σχόλια στο ξενοδοχείο μας .
Θα χαρούμε πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε !!!

Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2019

Καλό πρωινό, φιλόξενος χώρος, καλοί οικοδεσπότες, καθαρά δωμάτια , χώρος πάρκινγκ, όλα ήταν υπέροχα κάτι αρνητικό δεν βρήκαμε. Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία. Αν ξανά έρθουμε προς τα εδώ θα σας προτιμήσουμε.

Ευχαριστούμε, _D7298VA

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πολύ όμορφη κριτική σας !

θα χαρούμε πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε !

Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μας κέρδισε από την πρώτη στιγμή που πατήσαμε το πόδι μας.
Υπερβολικά ευγενικοί όλοι τους και εξυπηρετικοί,σε βαθμό να νιώθεις ότι είναι φίλοι σου,χρόνια!
Το πρωινό ,πλούσιο και η ποιότητα άριστη.
Τα δωμάτια πεντακάθαρα,εργονομικά με μεγάλα μπαλκόνια.
Την τεράστια πισίνα,δυστυχώς δεν την χαρήκαμε ,λόγω εποχής.
Η σουίτα με τζακούζι,και μεγάλων διαστάσεων ,κατάλληλη και για οικογένειες.
Σε γενικές γραμμές, μείναμε απίστευτα ικανοποιημένοι και το συστήνω ΕΝΤΕΛΩΣ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, ΠΕΡΙΚΛΗΣ Σ

Κύριε Περικλή ,

Σας ευχαριστήσουμε πολύ για την υπεροχή κριτική σας στο ξενοδοχείο μας!!
θα χαρούμε πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε !!!