Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Hotels.com95 $
Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2019

Η διαμονη μας ηταν απλα μαγευτικη! Οι ιδιοκτητες και το προσωπικο απιστευτα ευγενικοι και καλοσυνατοι θαρρεις και τους ξερεις χρονια! Πεντακαθαροι χωροι ,τεραστια ποικιλια στο πρωινο!!!! Ευχαριστουμε για την φιλοξενια σιγουρα θα σας ξαναπροτιμησουμε και θα συστησουμε το ξενοδοχειο σας και σε φιλους!

Ευχαριστούμε, Marigoula-20140602
Ο/η IoannaL5492, Γενικός Διευθυντής του Principal New Leisure Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2019

Κυρία Μαριγουλα ,

Σας ευχαριστήσουμε για την εμπιστοσύνη που μας δείξατε και για τα υπέροχα σχόλια σας !

θα χαρούμε πάρα πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε !

Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2019

Καλό πρωινό , φιλόξενος χώρος, καθαρό δωμάτιο, φιλόξενοι οικοδεσπότες. Όλα ήταν καθαρά και όμορφα. Περάσαμε πολύ ωραία. Σας ευχαριστούμε πολύ. Θα σας ξανά προτιμήσουμε σίγουρα αν ξανά βρεθούμε σε αυτά τα μέρη.

Ευχαριστούμε, Dimitris9876

Κύριε Δημήτρη ,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα υπέροχα σχόλια στο ξενοδοχείο μας .
Θα χαρούμε πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε !!!

Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2019

Καλό πρωινό, φιλόξενος χώρος, καλοί οικοδεσπότες, καθαρά δωμάτια , χώρος πάρκινγκ, όλα ήταν υπέροχα κάτι αρνητικό δεν βρήκαμε. Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία. Αν ξανά έρθουμε προς τα εδώ θα σας προτιμήσουμε.

Ευχαριστούμε, _D7298VA

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πολύ όμορφη κριτική σας !

θα χαρούμε πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε !

Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μας κέρδισε από την πρώτη στιγμή που πατήσαμε το πόδι μας.
Υπερβολικά ευγενικοί όλοι τους και εξυπηρετικοί,σε βαθμό να νιώθεις ότι είναι φίλοι σου,χρόνια!
Το πρωινό ,πλούσιο και η ποιότητα άριστη.
Τα δωμάτια πεντακάθαρα,εργονομικά με μεγάλα μπαλκόνια.
Την τεράστια πισίνα,δυστυχώς δεν την χαρήκαμε ,λόγω εποχής.
Η σουίτα με τζακούζι,και μεγάλων διαστάσεων ,κατάλληλη και για οικογένειες.
Σε γενικές γραμμές, μείναμε απίστευτα ικανοποιημένοι και το συστήνω ΕΝΤΕΛΩΣ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, ΠΕΡΙΚΛΗΣ Σ

Κύριε Περικλή ,

Σας ευχαριστήσουμε πολύ για την υπεροχή κριτική σας στο ξενοδοχείο μας!!
θα χαρούμε πολύ να σας ξανά φιλοξενησουμε !!!

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019

Πολύ καλό ξενοδοχείο διπλα στη θάλασσα, πεντακάθαρο, ανακαινισμένο, άνετο δωμάτιο με μεγάλο διπλό ανατομικό στρώμα, πλούσιο πρωινό,ωραία πισίνα με pool bar και κήπο,υψηλές παροχές,το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Οι ιδιοκτήτες υπέροχοι άνθρωποι!!φιλικοί,ευγενικοί,εξυπηρετικοί.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Nestoras z
Ο/η IoannaL5492, Γενικός Διευθυντής του Principal New Leisure Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ κ. Νέστορα.,
Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και για τον χρόνο που αφιερώσατε!
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Ιωάννα Λαβαντσιώτη