“MARVELOUS!!!”
Κριτική για: Ναυτίλος Ταβέρνα

Ναυτίλος Ταβέρνα
Καλό για: Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Σας προσκαλούμε να απολαύσετε φρέσκο ψάρι και άλλα θαλασσινά. Χταπόδια, αστακόυς, γαρίδες, καλαμάρια, σουπιές. κλπ. Επαγγελματίας δύτης προμηθεύει την ταβέρνα μας με φρέσκα όστρακα. Προσφέρουμε μεγάλη ποικιλία από στρείδια, χτένια, μύδια,κυδώνια, γυαλιστερές,φούσκες,πορφύρες. Απολαύστε Γεύσεις Θάλασσας!!!
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Η σαλάτα και τα ψάρια ολόφρεσκα, τα κολοκυθάκια πεντανόστιμα. Το κρέας επίσης εξίσου νόστιμο. Ακόμη και το λάδι ήταν για να γλύφεις τα δάχτυλά σου. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο. Σας το προτείνω 1000%
Θα ξανά έρθουμε σίγουρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, marisaki_spi

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021

Με διαφορά το καλυτερο φαγητό στην Πιερία, τα πιο νόστιμα όστρακα και ψάρια που έχω δοκιμάσει. Υπέροχο μαγαζί, υπέροχοι άνθρωποι, άψογο σέρβις!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 792mariannai
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021

Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Όλα εξαιρετικά. Εξυπηρέτηση άριστη. Ευγενέστατο προσωπικό καθαρό μέρος. Για τις γεύσεις, δεν ξέρω τι να πρωτογραψω... ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ. Οτι πήραμε ήταν υπέροχο, συνιστώ να φάτε οπωσδήποτε κυδώνια, ο ζωμός αυτός θα μείνει χαραγμένος στη μνήμη μας. Τέλος, ποιότητα φαγητού άριστη όλα φρέσκα φοβερά μαγειρεμένα με τιμές λογικοτατες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, mabou1993
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία ταβέρνα.. Νόστιμα κ φρέσκα ψαρικά..
Ευγενικό προσωπικό κ εξαιρετικό περιβάλλον..
Αξίζει να την επισκεφθείτε..

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Val_Kal_1990
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε με φίλους και μείναμε απογοητευμένοι. Μέτριο φαγητό κακή εξυπηρέτηση…..Δεν θα σας το πρότεινα……..

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Passenger16930074755

Ναυτίλος Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παραλία Κατερίνης, Περιοχή Πιερίας
Κατερίνη, Περιοχή Πιερίας

Κατερίνη, Περιοχή Πιερίας
Ολυμπιακή Ακτή, Κατερίνη

Ναυτίλος Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!