“Πολύ καλή επιλογή”

Molos Fish Resto
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας σύστησαν τα παιδιά από το sofrano να πάμε!Και είχαν απόλυτο δίκιο!ο κύριος Παναγιώτης εξυπηρετικότατος στις ιδιαιτερότητες μας στάθηκε επάξια δίπλα στο τραπεζι μας και φρόντισε να καλύψει ότι προτιμήσεις είχαμε λόγω κάποιας αλεργειας!Σπανια ασχολούνται μαζί μας για αυτό το θέμα σε άλλα εστιατόρια!Εξαιρετικό το φαγητό !Οι τιμές λίγο τσουχτερές σε κάποια θαλασσινά αλλά είναι επιλογη του καθενός τι θα φάει!Θα ξαναπάω οπωσδήποτε!!!Θεα εξυπηρέτηση και γεύσεις !!!

Ευχαριστούμε, Annie S
Ο/η Sotiris T, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Molos Fish Resto, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαρτίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε οικογενειακά πολύ ωραία ψαρικά πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση μας πρόσεξαν πολύ καλά.Ωραία τοποθεσία με θέα.

Ευχαριστούμε, Maria A
Ο/η Sotiris T, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Molos Fish Resto, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Μαρτίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σέρβις κατο του μετρίου
Ότι χειρότερο έχω φάει
Ευτυχώς δεν θα με ξαναβγάλει ο δρόμος μου απο εκεί χαμένος χρόνος 100%

3  Ευχαριστούμε, ΓΙΑΝΝΗΣ Λ
Ο/η Sotiris T, Public Relations Manager του Molos Fish Resto, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Λυπούμαστε εάν δεν περάσατε καλά κατά την επίσκεψή σας στο εστιατόριο μας. Προσπαθούμε συνεχώς να βελτιωνόμαστε σε όλους τους τομείς, κάτι που αναγνωρίζεται από τους πελάτες μας για πάνω από τριάντα χρόνια. Λαμβάνουμε υπόψην όλες τις κριτικές, κυρίως όμως αυτές που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα!

Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2017

Όμορφος ιδιαίτερος χώρος και καθαρός. Ευγενέστατο προσωπικό. Φρέσκο ψάρι απευθείας απο το καίκι. καλή σχέση ποιότητας τιμής.

Ευχαριστούμε, Panagiotis A

Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα μαγαζιά που έχω πάει... Απίθανες γεύσεις. Φυσικά πρέπει να πάτε για ψαράκι.... Ξεχώρισα σαν πιάτα την παελια και τις αντζούγιες... Τα καλαμαράκια φρεσκοτατα μαλακά και καλό ψημένα. Οι τιμές κανονικές 12 ευρώ το άτομο μας βγήκε. Στα παραπάνω προσθέστε 1 φέτα, 1 μπουγιουρντι, μια πατάτες, μια σαλάτα, κρασί. Οι μερίδες πλούσιες.

Το περιβάλλον καθαρό περιποιημένο ωραίος φωτισμός και μουσικη

Το προσωπικό εξυπηρετικό και ευγενικό.

Γενικά ένα πολύ καθαρό μαγαζί θα το διαπιστώσετε αμέσως

Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, JohnKaran

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε!

Molos Fish Resto: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κατερίνη, Περιοχή Πιερίας
Κατερίνη, Περιοχή Πιερίας

Ολυμπιακή Ακτή, Περιοχή Πιερίας

Molos Fish Resto: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!