Η μαγεία σε ένα ταξίδι

Η μαγεία της Ζακύνθου σε ένα ταξίδι Με την εταιρεία Porto vromi maries. Ένα ταξίδι που θα πρέπει... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
Jev Y
μέσω κινητής συσκευής
Τοπία, διασκέδαση, ανεμελιά

Με την όμορφη και ζωντανή παρέα μας, με τον άψογο και ευγενικό Καπετάνιο του πλοίου μας... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 ημέρες
926litsaz

Φοβερή εμπειρία, υπέροχα τοπία και εξαιρετικό προσωπικό!!! Το περιβάλλον απίστευτα φιλικό και ειδικά ο καπετάνιος μας (Ορέστης) που ήταν φιλόξενος και ευδιάθετος!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτααα

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Oliast
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική η βόλτα μας με το σκάφος και φυσικά με τον απίστευτο καπετάνιο Ορέστη. Οταν διέσχιζε τη θάλασσα μπορούσαμε να διακρίνουμε τις οποίες λεπτομερειες των βράχων καθώς μας πήγαινε κοντα. Τρομερές παραλίες, καταπληκτικες αμμουδιές και καταπράσινα νερά. Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα ενοικιάσης μικρών σκαφών για οποίον επιθυμει. Όλη η παρεα περάσαμε τέλεια και εννοείται ότι θα το επαναλάβουμε σίγουρα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, U3897ER_
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική η βόλτα μας με το σκάφος, περασαμε απο όλες τις μη προσβασιμες καταπρασινες παραλιες , κάναμε βουτιές μέσα στις σπηλιες, ο καπετάνιος μας Ορέστης έκανε περιήγηση και ήταν πάντα με το χαμόγελο, έκανε απιστευτους χειρισμούς κοντά στα βράχια αλλα και σε πολλα δυσκολα σημεία, είδαμε από κοντά καρέτα -καρετα εν πλω .Περασαμε φοβερα όλη η παρέα . Φυσικά θα είμαστε πάλι εκεί το 2021 ! δεν πρεπει να χάσετε αυτή την εμπειρία!!

1  Ευχαριστούμε, dimitrisb567
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Συνιστώ ανεπιφύλακτα την εκδρομή με τη συγκεκριμένη εταιρεία διότι είναι πολύ σωστοί επαγγελματίες... Μας καλός όρισαν και μας βοήθησαν να επιλέξουμε το είδος της διαδρομής που θα ακολουθήσουμε... Καταλήξαμε σε ιδιωτική κρουαζιέρα με 7μετρο ταχύπλοο σκάφος και καπετάνιο. Ο καπετάνιος Ορέστης ευγενεστατος και πολύ έμπειρος... Με χαρά και μεράκι μας ξεναγήσε στα πιο όμορφα μέρη όπου γνωρίζει.. Χωρίς βιασύνη και δίνοντας μας άπλετο χρόνο είχαμε τουλάχιστον 5 στάσεις για μπάνιο μέσα σε 3 ώρες... Πολύ ωραία μουσική.. Ευχαριστούμε για όλα τον Ορέστη και όλη την ομάδα του Πόρτο Βρώμη Μαριών!

1  Ευχαριστούμε, BackPacker372212
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Πανέμορφο ταξίδι στο ναυάγιο από το Πόρτο Βρώμη Μαριες με ιδιωτικό σκάφος.. Ο καπετάνιος Ορέστης είχε απίστευτους χειρισμούς στο σκάφος και το πέρναγε από όλες τις κρυφές σπηλιές...Αξίζει... 100%

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, _A9188RC