ZenHotels.com
Priceline215 $
Hurb244 $
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2020

Είχα μείνει πέρυσι και η διαμονή μου ήταν ευχάριστη και ήσυχη... το δωμάτιο καθαρό και το στρώμα πολύ αναπαυτικό. Το παράθυρο μου είχαα την θέα της πλατείας και του λιμανιού. Το πρωινό ήταν πολύ καλό. Θα ξαναέμενα ευχαρίστως!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, anonymous301090
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο στο κέντρο του κέντρου της πόλης...όλα στα πόδια μας,πεντακάθαρο,μπάνιο σωστά στημένο και πλούσιο πρωινό...ευγενέστατο προσωπικό και τζέντλεμαν ιδιοκτήτης...αν ξαναπάω πάλι εκεί θα μείνω!!!
Οι φωτο από το μπαλκόνι μας!!!

1  Ευχαριστούμε, loof76
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρικό σημείο της πόλης ακριβώς διπλα στο δημαρχείο. Οι υπάλληλοι εξυπηρετικοί και ευγενικοί. Τα δωμάτιο που μείναμε ηταν ευρύχωρο, ομορφο, καθαρο και άνετο με θεα το λιμάνι. Το πρωινό φρέσκο και μέσα στα πλαίσια των μέτρων για τον Covid-19. Σίγουρα θα το ξανα προτιμήσουμε σε επόμενη επίσκεψη μας στο νησί.

Ευχαριστούμε, Zoubeteam
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2019

Άριστο ξενοδοχείο, υπέροχη θεα, πας παντού με τα πόδια, περιπατος, λιμάνι κ.α.
Καταπληκτικές παροχες, καθαριότηρα, ανεση, εξυπηρέτηση.
Πολυ καλό πρωινό, λειτουργεί και καφετέρια και εστιατοριο στο ισόγειο του ξενοδοχειου, ίσως τα καλυτερα της περιοχής

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 730giannisk
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ανετα και ομορφα δωματια, πεντακαθαρο μπανιο, ωραιο πρωινό στο καφέ στο ισογειο μεχρι τις 10 το πρωι.. εμείς μεναμε στον τριτο οπότε δεν είχαμε θεμα με φασαρία.. μοναδικο προβλημα το παρκινγκ κατα τους καλοκαιρινους μηνες λόγω κεντρικού σημείου

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, MariaMid86