Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2020

Ύστερα από συνεχόμενες διπλοβάρδιες και περίπου ενάμισι μήνα χωρίς ρεπό, το διήμερο που είχα μου ήταν πολύ σημαντικό! Η φιλη μου Ιωάννα που ζει μόνιμα στη Ζάκυνθο, μου πρότεινε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Ευχαριστώ κύριε ΄΄Dali΄΄ για την καταπληκτική φιλοξενία! Και το προσωπικό, σούπερ ευγενικοί και εξυπηρετικοί χωρίς να είναι ΄΄δήθεν΄΄. Πανέμορφο δωμάτιο με υπέροχη θέα στη θάλασσα και καταπληκτικό το εστιατόριο στον κήπο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Ελπίζω πολύ σύντομα να ξαναπάω!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, ChrisPol71
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Κάναμε τις διακοπές μας τον Αύγουστο και μείναμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο!!!
Μεγάλα δωμάτια, μοντέρνα διακόσμηση, ύπέροχη θέα!!! Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το ότι 6 μέρες δεν άλλαξαν σεντόνια,παρά μόνο πετσέτες μια φορά, κατόπιν δικής μας απαιτησεως, την δεύτερη φορά που ζητήσαμε δεν ήρθαν ποτέ!!!Βέβαια δεν γνωρίζω εάν λόγω κορωνοϊου είναι κάποια κατεύθυνση που υπάρχει ώστε να μην έρχονται σε επαφή με το δωμάτιο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Paros93
Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο όμορφα ξενοδοχεία που έχω επισκεφθεί στην Ζάκυνθο. Πολύ όμορφα δωμάτια, καλό φαγητό, στο κέντρο της πόλης, πολύ εξυπηρετική οι άνθρωποι εκεί και πάντα καθαρό δωμάτιο!!! Το προτείνω φυσικά για διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, alkou31
Η κριτική έγινε: 18 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική τοποθεσία με θέα την θάλασσα στα πόδια σας εξαιρετικός ιδιοκτήτης υπέροχα διαμερίσματα Ή καλυτερη επιλογή στο νησί στο κέντρο της Ζακύνθου όλα βρίσκονται κοντά σας!θα επέλεγα να πάω εκεί την επόμενη φορά που θα επισκεφτώ το νησί!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitra G
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2016

Δυο διανυκτερεύσεις. Δίκλινο με θέα θάλασσα. Εξαιρετικό σημείο για την πόλη με ωραία θέα, ευγενής εξυπηρέτηση. Μέχρι εκεί !!!!!!!!!!!!!! Πρώτη φορά συναντώ στη ζωή μου τόσο βρώμικο δωμάτιο .. η σκόνη πάνω στα φωτιστικά, στην τηλεόραση, στο πιστολάκι του μπάνιου ήταν μηνών !! και επειδή μπορεί να σας φαίνεται υπερβολικό αυτό-τράβηξα φωτογραφίες τις οποίες και ανεβάζω για του λόγου το αληθές ... Το μπάνιο ?? δεν θέλετε να διαβάσετε τις λεπτομέρειες... μ΄αρέσει που είχαν βάλει και χαρτί "ΑΠΟΛΥΜΑΝΘΗΚΕ" στη λεκάνη .. ΕΛΕΟΣ !! .. μετά παραπονιούνται ότι κλείνουν οι επιχειρήσεις ... ούτε το τασάκι στο μπαλκόνι δεν είχαν καθαρίσει - είχε τα αποτσίγαρα του προηγούμενου (προφανώς) πελάτη...
κοίταγα και ξανακοίταγα την ταμπέλα του που έγραφε LUXURY ROOMS, θυμόμουν την βαθμολογία/αξιόλογηση που είχα δει και είχα μείνει αποσβολωμένη (για να μη γράψω κάτι άλλο..)
Σιχάθηκα....

Συμβουλή για το δωμάτιο: εάν αντέχετε την ανεπαρκή καθαριότητα, τότε διαλέξτε μπροστινά δωμάτια με θέα θάλασσα.. είναι το μόνο θετικό σε αυτό το ξενοδοχείο.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους