“Υπέροχο μέρος. Πρέπει να πάτε.”
Κριτική για: Βαρκαρόλα

Βαρκαρόλα
Κουζίνες: Diner, Ελληνική
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όταν επισκεφθείτε τη Ζάκυνθο οπωσδήποτε πρέπει να πάτε στη Βαρκαρολα. Υπέροχη ζωντανή μουσική. Είχαμε τη χαρά και τη τιμή να τραγουδήσουμε μαζί με αληθινούς μουσικούς και να ζήσουμε από κοντά το Ζακυνθινο μεράκι για το τραγούδι. Πεντακάθαρη ταβέρνα, γρήγορη εξυπηρέτηση, αυθεντικά φιλόξενοι, υπέροχες Ζακυνθινες γεύσεις.

1  Ευχαριστούμε, Neoklis K

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2017

Είναι ένα μαγαζί που έχουμε επισκεφτεί αρκετές φορές και ήταν ένα μαγαζί αξιοπρεπές και με λογικές τιμές. Στην τελευταία μας επίσκεψη μας περίμενε μία έκπληξη. Οι τιμές είχαν απογειωθεί , χωρίς να υπάρχει κάποια αντίστοιχη αναβάθμιση σε κάποια υπηρεσία.
Το συνιστώ λοιπόν ανεπιφύλακτα, αν θέλετε να πλήρώσετε μόνο επτά (7) € μία "χωριάτικη", 4€ μια μπίρα, 11.5 € ένα κότσι,... Όταν και αν λογικευτούν θα επανέλθω.

1  Ευχαριστούμε, NJZaf
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2017

ήταν όλα υπέροχα....το προσωπικό ήταν ευγενικό και γρήγορο στην εξυπηρέτηση. Η κουζίνα ήταν τέλεια σε ότι και αν δοκιμάσαμε και αυτό μας ώθησε να ξαναπάμε κ να ξαναπάμε....Οι ωραιότερες βραδιές μας κατά την παραμονή μας στην Ζάκυνθο ήταν στο Varkarola...Ευχαριστούμε!!!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Georgia L
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε μεριδες καλαμάκια,ενα υποτιθεμενο γιγας σουβλάκι,μεριδα γύρο.Το φαγητο είναι σκετη κοροιδια από γεύση και από τιμές..ποιοτητα κρεας β διαλογης με πολύ λίπος,ψήνουν στην ίδια σχαρα ψαρι και κρεας με αποτέλεσμα να μη καταλαβαινεις τι τρως.πίτα γύρο με 8,50 ευρω..εννοειται διχως κέρασμα δωσαμε 90 ευρω και μείναμε νηστικοί.κρίμα...

Ευχαριστούμε, Μαρινα Β
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ζεστό περιβάλλον με συνοδεία μουσικής το σέρβις πολυ καλο.τέλειο φαγητό το κοντοσουβλι λιώνει κυριολεκτικά στο στόμα σου. Προτείνετε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Skopiwtis L

Βαρκαρόλα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ζάκυνθος (Χώρα), Ζάκυνθος

Βαρκαρόλα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!