Etrip
Hotels.com88 $
Priceline82 $
getaroom.com90 $
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

τα παντα ηταν εξαιρετικα. σερβις καθαριοτητα ησυχια μας εκαναν και αναβαθμιση δωματιου χωρις καμια εξτρα χρεωση. ευγενικοτατοι σουπερ πρωινο. πολυ κοντα στο κεντρο της πολης 20 μςετρα απο τη θαλασσα. τα παντα ηταν σε υψηλοτατο επιπεδο και πολλα συγχαρητηρια σε ολους τους εργαζομενους του ξενοδοχειου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, sgorgolis
Ο/η Palatino Hotel Zakynthos, Innkeeper του Ξενοδοχείο Παλατίνο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ sgorgolis,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Palatino Hotel για την διαμονή σας. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια!

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από τις εγκαταστάσεις και το προσωπικό μας. Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα όμορφα σχόλια σας για το προσωπικό μας που χαρακτηρίζεται από την ευγένεια και την ετοιμότητα του ώστε να προσφέρει πλήρως τις υπηρεσίες του.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που έχετε ξεχωρίσει το ξενοδοχείο μας για την σχολαστική και καθημερινή καθαριότητα των δωματίων καθώς και για την βολική και όμορφη τοποθεσία του μέσα στο κέντρο της πόλης της Ζακύνθου.

Ziva Marietta

Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το Παλατίνο είναι ένα ξενοδοχείο που είναι κοντά στο κέντρο της πόλης και μπορείτε να πάτε με τα πόδια στην κεντρική Πλατεία και στον πεζόδρομο.
Οι χώροι είναι πεντακάθαροι και το περιβάλλον διαμονής θα ικανοποιήσει, με άνετα κρεβάτια!!! και το πιο σημαντικό...την ηχομόνωση!!! Ιδανικό για επαγγελματικό ταξίδι, αλλά και διακοπες .

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
150  Ευχαριστούμε, Giannis_find
Ο/η PalatinoH1, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο Παλατίνο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητέ κε Giannis_karag,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Palatino Hotel για την διαμονή σας.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια!

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από τις εγκαταστάσεις & τις παροχές του ξενοδοχείου μας καθώς επίσης, που έχετε ξεχωρίσει το ξενοδοχείο μας για την βολική και όμορφη τοποθεσία του μέσα στο κέντρο της πόλης της Ζακύνθου.
Προτεραιότητα μας είναι η άψογη καθαριότητα και η άρτια συντήρηση των δωματίων καθώς και η ευγενική εξυπηρέτηση από το προσωπικό.

Η κριτική έγινε: 2 Δεκεμβρίου 2019

Ευγένεια, προθυμία από τους υπαλλήλους, πολλή καλή εξυπηρέτηση - καθαριότητα και άνεση στο δωμάτιο με εξαιρετικό στρώμα στο κρεβάτι, πολύ αναπαυτικό και ανατομικό. Το πρωινό πλήρες και η ατμόσφαιρα αξιοπρεπέστατη. Συγχαρητήρια!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, tasiababoula
Ο/η PalatinoH1, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο Παλατίνο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητή κ. tasiababoula,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Palatino Hotel για την διαμονή σας.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που έχετε μοιραστεί την τόσο υπέροχη αξιολόγηση της πρόσφατης διαμονής σας στο ξενοδοχείο Palatino.

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από τις εγκαταστάσεις & τις παροχές του ξενοδοχείου μας. Προτεραιότητα μας είναι η άψογη καθαριότητα και η άρτια συντήρηση των δωματίων.

Σας ευχαριστούμε για τα εξαιρετικά λόγια για το πρωινό μας. Ο πλούσιος μπουφές πρωινού προσφέρει μια θαυμάσια επιλογή από πιάτα για να γευτείτε ιδιαίτερα παραδοσιακές ελληνικές υγιεινές και φρέσκες επιλογές από υψηλής ποιότητας τοπικά προϊόντα, καθώς και πλήρες Αγγλικό πρωινό. Προσπαθούμε να δώσουμε την ευκαιρία στους επισκέπτες μας να γνωρίσουν τον γαστρονομικό πλούτο της χώρας μας & του τόπου μας και να δοκιμάσουν στο πρωινό μας ελληνικά προϊόντα που βρίσκονται στην Μεσογειακή Διατροφή.

Εκτιμούμε ιδιαίτερα την υπέροχη κριτική σας και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο Palatino στην επόμενη επίσκεψή σας στη Ζάκυνθο.

Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2019

Υπήρχε πολύ μεγάλη δυσκολία με τις θέσεις για το παρκάρισμα των αυτοκινήτων. Ήταν άβολη και κατά κάποιο τρόπο αγχωτική η λύση που προτάθηκε από εσάς, δηλαδή να αφήνουμε τα κλειδιά στους υπαλλήλους του ξενοδοχείου για να το τακτοποιήσουν αυτοί στην πρώτη ευκαιρία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν επιθυμώ να προσθέσω οτιδήποτε για το δωμάτιο, ήταν υπέροχο,φιλικό, φωτεινό, πεντακάθαρο. Συγχαρητήρια!!!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, aggelvlachou
Ο/η PalatinoH1, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο Παλατίνο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητή κ. aggelvlachou,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας.

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένη από την καθαριότητα, το περιβάλλον και το προσωπικό μας.

Λυπούμαστε που δεν μείνατε ικανοποιημένη από την προτεινόμενη λύση μας για να αφήσετε τα κλειδιά του αυτοκινήτου στη reception .Καθώς το parking είναι ιδιωτικής χρήσεως από το ξενοδοχείο και μόνο πρέπει οποιαδήποτε στιγμή επιλέξει κάποιος να μετακινηθεί να έχουμε άμεση πρόσβαση για την άρτια μετακίνηση των οχημάτων. Σε περίπτωση που δεν είστε σύμφωνη μπορείτε να παρκάρετε απλά σε δημόσιο χώρο παραπλεύρως του ξενοδοχείου.

Σας περιμένουμε σε ένα από τα επόμενα ταξίδια σας.

Ziva Marietta

Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2019

Το δωμάτιο ήταν άνετο και καθαρό. Το πρωσοπικό ήταν ευγενέστατο. Το πρωινό είχε ποικιλία και όλα ήταν γευστικά. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ βολική τοποθεσία. Φτάνει κανείς γρήγορα στο κέντρο με τα πόδια. Η θέα από το δωμάτιο μου ήταν επίσης ευχάριστη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ThT192019

Αγαπητέ ThT192019,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Palatino Hotel για την διαμονή σας καθώς και για τα θετικά σας σχόλια!

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από τις εγκαταστάσεις & τις παροχές του ξενοδοχείου μας καθώς και την καθαριότητα. Προτεραιότητα μας είναι η άψογη καθαριότητα και η άρτια συντήρηση των δωματίων .

Χαιρόμαστε που έχετε ξεχωρίσει το ξενοδοχείο μας για την βολική και όμορφη τοποθεσία του μέσα στο κέντρο της πόλης της Ζακύνθου.