Trip.com
Hotels.com88 $
Priceline78 $
getaroom.com90 $
Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2019

Υπήρχε πολύ μεγάλη δυσκολία με τις θέσεις για το παρκάρισμα των αυτοκινήτων. Ήταν άβολη και κατά κάποιο τρόπο αγχωτική η λύση που προτάθηκε από εσάς, δηλαδή να αφήνουμε τα κλειδιά στους υπαλλήλους του ξενοδοχείου για να το τακτοποιήσουν αυτοί στην πρώτη ευκαιρία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν επιθυμώ να προσθέσω οτιδήποτε για το δωμάτιο, ήταν υπέροχο,φιλικό, φωτεινό, πεντακάθαρο. Συγχαρητήρια!!!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, aggelvlachou
Ο/η PalatinoH1, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο Παλατίνο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητή κ. aggelvlachou,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας.

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένη από την καθαριότητα, το περιβάλλον και το προσωπικό μας.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα όμορφα σχόλια σας για το προσωπικό μας που χαρακτηρίζεται από την ευγένεια και την ετοιμότητα του ώστε να προσφέρει πλήρως τις υπηρεσίες του.

Λυπούμαστε που δεν μείνατε ικανοποιημένη από την προτεινόμενη λύση μας για να αφήσετε τα κλειδιά του αυτοκινήτου στη reception .Καθώς το parking είναι ιδιωτικής χρήσεως από το ξενοδοχείο και μόνο πρέπει οποιαδήποτε στιγμή επιλέξει κάποιος να μετακινηθεί να έχουμε άμεση πρόσβαση για την άρτια μετακίνηση των οχημάτων. Σε περίπτωση που δεν είστε σύμφωνη μπορείτε να παρκάρετε απλά σε δημόσιο χώρο παραπλεύρως του ξενοδοχείου.

Ziva Marietta

Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2019

Το δωμάτιο ήταν άνετο και καθαρό. Το πρωσοπικό ήταν ευγενέστατο. Το πρωινό είχε ποικιλία και όλα ήταν γευστικά. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ βολική τοποθεσία. Φτάνει κανείς γρήγορα στο κέντρο με τα πόδια. Η θέα από το δωμάτιο μου ήταν επίσης ευχάριστη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ThT192019

Αγαπητέ ThT192019,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Palatino Hotel για την διαμονή σας καθώς και για τα θετικά σας σχόλια!

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από τις εγκαταστάσεις & τις παροχές του ξενοδοχείου μας καθώς και την καθαριότητα. Προτεραιότητα μας είναι η άψογη καθαριότητα και η άρτια συντήρηση των δωματίων .

Χαιρόμαστε που έχετε ξεχωρίσει το ξενοδοχείο μας για την βολική και όμορφη τοποθεσία του μέσα στο κέντρο της πόλης της Ζακύνθου.

Σας περιμένουμε σε ένα από τα επόμενα ταξίδια σας!

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2019

Καθαρά και ευρύχωρα δωμάτια, με ησυχία και άνεση. Πολύ καλή εξυπηρέτηση από το προσωπικό. Δυνατότητα parking στην εγκατάσταση του ξενοδοχείου όλη την ημέρα Εξαιρετικό πρωινό με πρόβλεψη για παιδάκια μικρότερα από 3 ετών. Πολύ κοντά στο κέντρο, με αποτέλεσμα να διευκολύνεται η διαμονή στο νησί.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να υπάρχουν περισσότερα δωμάτια με διπλό κρεβάτι.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, spiadono
Ο/η PalatinoH1, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο Παλατίνο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ κ.spiadono,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική κριτική σας για το ξενοδοχείο μας.
Χαιρόμαστε πολύ που ξεχωρίσατε το ξενοδοχείο μας, για την σχολαστική καθαριότητα, τον επαγγελματισμό του προσωπικού μας, το βολίκο parking, το πρωινό και την μοναδική τοποθεσία του μέσα στο κέντρο της Ζακύνθου.

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2019

καλο ξενοδοχειο αλλα μου εκανε εντυπωση οτι δεν ειχανε καλο νερο .κατα τ αλλα ενα τυπικο καθαρο δωματιο με επαγγελματικη τουριστικη αντιληψη του χωρου μπορει να το ξαναεπισκευθουμε με καποιο μεταφορικο μεσο για να ανακαλυψουμε και το υπολοιπο νησι.

Συμβουλή για το δωμάτιο: το στρωμα ειναι το αλφα και το ωμεγα ενος δωματιου..
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stlyras
Ο/η PalatinoH1, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο Παλατίνο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ κ.stlyras,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Palatino Hotel για την διαμονή σας.

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια!
Λυπούμαστε που που το νερό μας δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας.
Ευχόμαστε να μας το είχατε αναφέρει κατά τη διάρκεια της διαμονής σας ,ώστε και εμείς να γνωρίζαμε λεπτομέρειες και σε τί ακριβώς αναφέρεστε σχετικά με το νερό μας.

Παραμένω, όμως ,στη διάθεσή σας αν θέλετε οποιαδήποτε στιγμή να το συζητήσουμε καθώς όλα τα σχόλια και οι προτάσεις σας , λαμβάνονται σοβαρά υπόψιν για την βελτίωση των υπηρεσιών μας.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που έχετε ξεχωρίσει το ξενοδοχείο μας για την σχολαστική και καθημερινή καθαριότητα των δωματίων.

Palatino Hotel

Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2019

Πολύ καλό και ήσυχο!

Κοντά στο κέντρο αλλά με ησυχα δωμάτια και προσωπικό που είναι επαγγελματίες.

Ωραίο πρωινό, καθαρά δωμάτια, γρήγορο ίντερνετ

Ξενοδοχείο κοντά στο λιμάνι, εύκολη πρόσβαση μόλις φτάσετε Ζάκυνθο.

Highly recommended.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, gtzevelekos
Ο/η PalatinoH1, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο Παλατίνο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ κ.gtzevelekos,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας για το ξενοδοχείο μας.

Χαιρόμαστε πολύ που ξεχωρίσατε, την καθαριότητα, τον επαγγελματισμό του ξενοδοχείου μας καθώς και την εξαιρετική τοποθεσία του.

Σας περιμένουμε σε ένα από τα επόμενα ταξίδια σας!