“Μία από τις καλύτερες πίτσες στην Ελλάδα”
Κριτική για: Mr Pizza Pizza & Pasta

Mr Pizza Pizza & Pasta
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Εξαιρετική πιτσαρία, με κορυφαία φρέσκια ζύμη. Δοκιμάσαμε σχεδόν όλες τις πίτσες και τις βρήκαμε εξαιρετικές. Επίσης σερβίρονται ζυμαρικά. Δοκιμάστε οπωσδήποτε το σκορδόφωμο με τυρί. Σε βολικό κεντρικό μέρος της Χώρας στο λιμάνι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Venture744648

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα πήρα μία μεγάλη πεπερόνι πίτσα πολύ μέτρια και μία μακαρονάδα μπολονέζ που έψαχνα να βρω τον κιμά ήταν μόνο μακαρόνι , Δεν έμεινα ικανοποιημένη !!!!! Σύγκριση με το φαγητό που προσφέρει το νησί δεν ήταν καλό, Δεν το συνιστώ σε αυτούς που λατρεύουν την καλή πίτσα πολύ πρόχειρη τίποτα το ιδιαίτερο !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, nantia n
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2020

Και επειδή αργα το βράδυ μας έπιασε μια λιγούρα παρόλο που βρίσκεται στα «τουριστικά»μαγαζιά εκεί θα βρείτε την ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΤΣΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!!
Μπράβο στα παιδιά που το δουλεύουν! Ευχαριστούμε για το γευστικό καθαρό και ποιοτικό φαγητό που μας προσφέρατε!! Το χαμόγελο σας και η εγκάρδια υποδοχή σας μας έκανε φεύγοντας από την Ζάκυνθο να περάσουμε να σας χαιρετίσουμε και να ανανεώσουμε το ραντεβού μας για του χρόνου!!
Άψογες τιμές άψογο φαγητο!!

Ευχαριστούμε, aretivra
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό για την τιμή του, νοστιμότατη πίτσα και το προσωπικό παρά πολύ ευγενικό. Μείναμε αρκετές ημέρες στο νησί και την επισκεφτήκαμε αρκετά.

Ευχαριστούμε, nninas
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020

Πολύ καλή επιλογή για πίτσα. Το μαγαζί είναι πάνω στην παραλιακή.
Το επιλέγουν και πολλοί ντόπιοι. Λογικές τιμές. Ευγενικό και φιλικό προσωπικό.
Αξίζει επίσκεψη.

Ευχαριστούμε, pipisa

Mr Pizza Pizza & Pasta: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ζάκυνθος (Χώρα), Ζάκυνθος

Mr Pizza Pizza & Pasta: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!