“Απαραδεκτοι”

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Προσπαθησαν ν μας βαλουν να πληρωσουμε φουσκωμενο λογαριασμο. Μας χρεωσαν 4 φετες ψωμι 4 ευρω. Και οταν ζητησαμε εξηγησεις μας ειπαν αφου σας εφεραν φραντζολες. Στο τελος μας εδωσαν πισω τα 2 ευρω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Eleni O

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021

η εμπειρια μας στο λιμανακι ηταν ιδιαιτερα ευχαριστη για ακομα μια φορα...ερχομενοι πλεον χρονια στην περιοχη δε μπορουσαμε να παραλειψουμε το ψαρακι μας διπλα στα καικακια της Νεαπολης! πολυ καλες τιμες και τιμιο φαγητο...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Anna-mag53
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είμαι λάτρης του ψαριού. Πήγα για χάρη της παρέας. Έφαγα όμως τακαλύτερα τηγ. Καλαμάρια και τις καλύτερες μελανούρες. Θα ήθελα να ξαναπάω. Ευχαριστούμε την υπέροχη ξανθιά τραπεζοκόμο, εξέραιτη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, GiannosL
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020

Εξυπηρετικότατο προσωπικό, οι μερίδες ήταν επαρκέστατες και το ψάρι φρέσκο.Φάγαμε 4 άτομα και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα. Είναι είναι έξω απο την φασαρία του κεντρικού δρόμου σε γραφικό λιμανάκι.

Ευχαριστούμε, Evi L
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ κακή ψαροταβέρνα, σχετικά πιο απομερα από τα άλλα μαγαζιά που βρίσκονται το ένα πανω στο άλλο. Πολυ φρέσκα όλα τα φαγητά που παραγγείλαμε, πολυ καλές τιμές.

2  Ευχαριστούμε, Peppito7

Ψαροταβέρνα Λιμανάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νεάπολη, Περιοχή Λακωνίας

Ψαροταβέρνα Λιμανάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!