Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καινουργιο ξενοδοχειο και αρκετα μεγαλο (μαλλον το μεγαλυτερο στην ευρυτερη περιοχη). Για τα δωματια δεν εχω αποψη. Οι χωροι του ειναι ομορφοι και μοντερνοι. Εχει ενα roof garden που αξιζει να πατε. Εκει πανω νιωθεις οτι δεν εισαι στο Γυθειο,αλλα σε μεγαλουπολη. Πολυ ομορφος χωρος για καφε,γλυκο, φαγητο και ποτο.Προσφερει ομορφη θεα και δροσια. Διαθετει και πισινα για τους λατρεις. Η εξυπηρετηση πολυ καλη. Οι τιμες σχετικα υψηλες για την περιοχη.

Ευχαριστούμε, nikosnm
Ο/η Dimitrios mirasgetis, General Manager του Las Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση σας για το Las Hotel & Spa και χαιρόμαστε που το εστιατοριο μας ήταν σύμφωνα με τις προσδοκίες σας. Θα χαρούμε να μας δώσετε την ευκαιρία στο μέλλον να ξανά προσεφέρουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020

Ξεκινώντας από το δωμάτιο είναι μοντέρνο και φιλικό προς τον επισκέπτη. Απίθανη θέα στο roof garden πίνοντας ένα από τα πολλά cocktails και τρώγοντας sushi!!
Μπράβο και στο προσωπικό για το άψογο service!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Μαρίνος Σ

Σας ευχαριστούμε πολύ για το θετικό σας σχόλιο. Τα ενθαρρυντικά σχόλιά σας είναι ένα μεγάλο κίνητρο και μας δίνουν ακόμη περισσότερο ενθουσιασμό για τη διατήρηση των προσπαθειών μας στο να προσφέρουμε ποιοτικές υπηρεσίες στο ξενοδοχείο μας πάντα με γνώμονα την ασφάλεια και υγεία των πελατών μας . Θα χαρούμε να μας δώσετε την ευκαιρία στο μέλλον να ξανά προσεφέρουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Μείναμε για τρεις μέρες στο πανέμορφο αυτό ξενοδοχείο...Οι εγκαταστάσεις του ΥΠΕΡΟΧΕΣ,το πρωινό του ποιοτικό και πλουσιο και κυρίως το προσωπικό ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟ,ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ,ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟ και πάντα πρόθυμο να εξυπηρετήσει...Συγχαρητήρια και για τον Διευθυντή του ξενοδοχείου για τις γνώσεις του γύρω απο τα τουριστικά δρώμενα και όχι μόνο.....

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όποιο δωμάτιο και να επιλέξει κάποιος,σίγουρα θα του αρέσει
Ευχαριστούμε, stkyr

Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση σας για το Las Hotel & Spa και χαιρόμαστε που το ξενοδοχείο ήταν σύμφωνα με τις προσδοκίες σας. Θα χαρούμε να μας δώσετε την ευκαιρία στο μέλλον να ξανά προσεφέρουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020

μείναμε από 16-19 αυγούστου ύστερα από μεγάλη ταλαιπωρία που είχαμε σε ξενοδοχείο της περιοχής που μας εξαπάτησαν με το δωμάτιο που μας έδωσαν με κόστος 100 ευρώ.
Για το LAS HOTEL μόνο καλά λόγια έχω , φιλική εξυπηρέτηση δωμάτια ευρύχωρα με όλες τις ανέσεις 4 αστέρων πραγματικά όλα ολοκαίνουργια , πρωινό εξαιρετικό τιμές για την κατηγορία του πολύ λογικές. θα ξαναπάω πάλι.

Ευχαριστούμε, _V4196DO

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε δύο φορές οικογενειακώς το ξενοδοχείο για φαγητό, μείναμε γενικά ικανοποιημένοι. Το φαγητό ήταν ποιοτικό και γευστικότατο,οι μερίδες γενναιόδωρες και η τιμές προσιτές για ό,τι προσέφερε. Η βραδιά θα ήταν πολύ καλύτερη αν ο σερβιτόρος λάμβανε υπόψιν την παράκλησή μας να χαμηλώσει την μουσική ώστε να ακουγόμαστε (άλλωστε πήγαμε σε εστιατόριο και όχι μπαρ). Τρεις φορές το ζητήσαμε, τρεις φορές μας διαβεβαίωσε ότι θα χαμήλωνε, καμία δεν το έπραξε. Επίσης, εν έτει 2020 θεωρώ απαράδεκτο να απαγορεύονται τα σκυλιά, ακόμα και τα μικρόσωμα, ακόμα και σε τσάντα. Οι υπηρεσίες του ξενοδοχείου επιδέχονται κάποιες διορθώσεις, αλλά σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε!

1  Ευχαριστούμε, AsiMeni

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας για το Las Hotel & Spa, ήταν χαρά μας που μπορέσαμε να σας προσφέρουμε τις υπηρεσίες μας. Χαιρόμαστε πραγματικά που το εστιατόριο μας ηταν συμφωνα με τις προσδοκίες σας .Λυπουμαστε για το θεμα μουσικης το οποιο θα λαβουμε σοβαρα υπ οψιν μας .Οσον αφορατο σκυλακι δυστυχως ως χωρος εστιασης απαγορευεται αυστηρα απο το νομο η παραμονη κατοικιδιων στο χωρο. θα χαρούμε πολύ να επιλέξετε ξανά το ξενοδοχείο μας, και θα προσπαθήσουμε για να έχετε πάλι την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στο Las Hotel & Spa.