Tripadvisor
Γύθειο
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2020

Υπεροχο μερος με πεντακαθαρα δωματια,απιστευτο design,απιστευτες υπηρεσιες με πολυ εξυπηρετικο προσωπικο και πολυ γευστικο φαγητο..Μοναδικο roof garden πανω απο το ξενοδοχειο με θεα στο κεντρικοτερο σημειο του Γυθειου..Σιγουρα θα το επισκεφθουμε ξανα!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, panagiotisr305
Ο/η foteinimir, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Las Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ και χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τη διαμονή σας στο Las Hotel & Spa.

Θα χαρούμε πολύ να σας ξανα υποδεχτούμε!

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε εδώ μετά από σύσταση φιλων μας ..Η Βασιλική στην ρεσεψιόν μας κέρδισε από το πρώτο λεπτό που μπήκαμε στο ξενοδοχείο!Πολύ ευγενική πολύ πρόθυμη να μας εξυπηρέτησει πολύ φιλόξενος άνθρωπος που πραγματικά αγαπάει την δουλειά της!Το δωμάτιο πεντακάθαρο πολύ άνετο κρεβάτι με πολύ ωραία θέα την θάλασσα. Επισκέφθηκαμε το roof garden για καφεδάκι και πραγματικά μαγευτηκαμε από την θέα!!!Το πανέμορφο Γύθειο η γη των Θεών στα πόδια μας!Η αρχιτεκτονική του ξενοδοχείου πάρα πολύ καλή. Πραγματικά ενα ξενοδοχείο που έλειπε από το όμορφο Γύθειο!οι υπηρεσίες του και οι παροχές του 5στερου για εμάς!Θα επιστρέψουμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, oneiro1979

Ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια και χαιρόμαστε πολύ που η εμπειρία σας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.

Χαιρόμαστε πολύ που οι συνάδελφοι μας σας εξυπηρέτησαν και θα χαρούμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2019

Απολαύσαμε την διαμονή μας. Ευρύχωρα δωμάτια , εξαιρετικά καθαρά ,υψηλής αισθητικής και κορυφαίας σχεδίασης. Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Πολύ άνετα κρεβάτια και θαυμάσιο πρωινό με τοπικές γεύσεις . Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Sisi1959
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό design, σε κεντρικότατο σημείο μς απολυτη ηρεμια. Υπερσυγχρονες εγκαταστασεις, spa, gym. Ο manager του ξενοδοχειου καθώς και το προσωπικό, ευγενέστατοι, χαμογελαστοί και εξυπηρετικότατοι. Προτείνεται ανεπιφύλακτα...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Antonios S
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πριν από λίγες μέρες περάσαμε ένα αξέχαστο τριήμερο.
Μαζί με ένα ζευγάρι φίλων αποφασίσαμε χωρίς πολλή προετοιμασία να αποχαιρετίσουμε το καλοκαίρι στην δωρικά γραφική πλευρά της Ελλάδας, την πανέμορφη Μάνη.
Φθάνοντας στο Γύθειο ανακαλύψαμε ένα ολοκαίνουργιο Ξενοδοχείο, το Las, που από την πρώτη στιγμή κέρδισε τις αισθήσεις μας.
Ότι και να γράψει κανείς για τις ανέσεις που προσφέρει το Las είναι πολύ λίγο.
Το έξοχο γούστο των χωρών, η απαράμιλλη άνεση των δωματίων, το γευστικότατο παραδοσιακό πρωινό και η θερμή υποδοχή και εξυπηρέτηση εκ μέρους του προσωπικού, έκανε τη διαμονή μας μοναδική.
Το Las έγινε η βάση για την μικρή μας απόδρασή και κάθε βράδυ γέμιζε τις μπαταρίες μας για νέες ολοήμερες εξορμήσεις στις παραλίες και τους πύργους της Μάνης.
Με μεγάλη χαρά και προσμονή θα ξανάρθουμε όσο πιο σύντομα γίνεται στο Γύθειο, για να ζήσουμε παρόμοιες στιγμές στο Hotel Las.
Συγχαρητήρια στους συντελεστές του αρτιότατου αρχιτεκτονικά αποτελέσματος!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Panos T

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε για την εμπειρία σας στο Las Hotel & Spa.

Χαιρόμαστε πολύ που ήταν ευχάριστη η διαμονή σας και θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά.