ZenHotels.com
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Travelocity181 $
Orbitz.com181 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020

Πιο κέντρο στη Βυτίνα δεν γίνεται.
Εξαιρετικοί χώροι, καλαίσθητοι και με εντυπωσιακά έργα τέχνης.
Απαλός φωτισμός παντού, ωραία δωμάτια, καλή θέρμανση και ωραίο μπαράκι για το βράδι. Και το πρωινό αξιοπρεπές.
Γενικά, όλο το πακέτο είναι καλό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Pan L
Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλό πρωινό σε όμορφο χώρο σερβιρισμενο.Ανατομικα κρεββατια.Πολυ χαμηλός φωτισμός παντού στους κοιν. Χώρους του ξενοδοχείου.Αξιολογοι πίνακες στους τοίχους. Το ξενοδοχειο μπροστά έχει μόνο τέσσερις θέσεις πάρκινγκ. Το προσωπικό της ρεσεψιόν μη έμπειρο σε θέματα επίλυσης προβλημάτων.Αρκετα ακριβό για αυτό που σ προσφέρει (131 ευρώ/βραδιά με πρωινό). Θέρμανση όχι ικανοποιητική στους κοινόχρηστους χώρους. Η αλήθεια είναι ότι δεν θα το ξαναεπελεγα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, 794lenap
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι στο κεντρο της βυτινας, προσεγμενο καθαρο. Το φαγητο που μας ετοιμαδαν ηταν εξαιρετικο(μπιφτεκι κ μοχαρι εξαιρετικα) κ το προσωπικο ευγενικο. Ο χωρος του καφε ειναι πολυ ομορφος. Τα δωματια δεν εχουν καλη ηχομονωση κ ειναι λιγο σκοτεινο

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, gal_giannis
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ρεβεγιόν στο ξενοδοχείο υποδοχή ξέχασαν με μειον 3 να αναψουν το καλοριφερ στο δωματιο.. και για 2 μερες το μισο ξενοδοχείο αλλαζε θερμοκρασια συμφωνα με τις ορέξεις του μπάρμπα μαλλον ιδιοκτήτη ο ανθρωπος δεν κανει ουτε για μαντρι αγενεστατοι και απορώ τα ταγαρια πως βρεθηκαν με τετοιο ωραίο ξενοδοχείο στα χέρια τους.Τετοια συμπεριφορά δεν εχω ξανασυναντήσει απαράδεκτο και θα σας συμβουλευα να μην πατε εκτός αν θέλετε να βιώσετε ενα Σκ με την Ανταμς φαμιλι.περαστικα σε όσους καταφεραν να μεινουν χειμωνα εκει..

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
3  Ευχαριστούμε, konstantinosarkas
Η κριτική έγινε: 31 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σύγχρονο ξενοδοχείο στο κέντρο της Βυτίνας Έχει πολύ ενδιαφέρουσα διακόσμηση πολύ καλόγουστηΤα δωμάτια με όλες τις ανέσεις και ΟΜΟΡΦΑ διακοσμημένα . Έχει όμορφο μπαρ και εστιατόριο. Είναι λίγο σκοτεινό μέσα οι διαδρόμοι δαιδαλώδεις και έτσι κρύβονται τα καλλιτεχνικά έργα που το κοσμεί . Τα δωμάτια δεν έχουν καλή ηχομόνωση.

Ένα πρόβλημα που επεσήμανα ενώ μας είπαν ότι έχει room service όταν χρειάστηκε να μας φέρουν το πρωινό στο δωμάτιο φέρανε μόνο καφέ ενώ ήταν πληρωμένο το πρωινό Μετά μας είπαν ότι δεν φέρνουν στο δωμάτιο Νομίζω ότι είναι ένα πολύ καλό ξενοδοχείο με λίγες βελτιώσεις θα γίνει Άριστο !!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
4  Ευχαριστούμε, popi-251