Tripadvisor
Αναζήτηση

“Τέλειο !!!”

Το Κουτούκι του Γιάννη
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα καταπληκτικό μαγαζι με απίστευτες μοναδικές γεύσεις που Πραγματικα αξίζει να πάει για φαγητό οποίος επίσκεψη πάει Βυτινα .οι σούπες μοναδικές οι σαλάτες το περιβάλλον ολα
Πραγματικα ισως το καλύτερο για φαγητό στην Βυτινα κατα την γνώμη μου και επισης πολυ οικονομικά

4  Ευχαριστούμε, kostasalexandr

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ταβερνάκι στο κέντρο της Βυτίνας πολύ ζεστός χώρος με τζάκι άψογο και γρήγορο σέρβις πολύ ωραίο φαγητό σαλάτες χορτοπιτες και ειδικά η σούπες στα πήλινα και το σημαντικό πολύ καλές τιμές ‼‼

5  Ευχαριστούμε, elenik128
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο περιβάλλον, φάγαμε τις 2 από τις 3 βραδιές μας στη Βυτίνα. Σχετικά καλές τιμές και μερίδες αν σκεφτεί κανείς πως πήραμε 2 ορεκτικά, σαλάτα "εν λευκώ" και 2 κυρίως πιάτα ψητά και δώσαμε 42,00€. Τα ψητά σαφώς καλύτερα από τα μαγειρευτά.

3  Ευχαριστούμε, Milona_Gogo
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2020

Πήγαμε εκεί μετά από σκ αλλά αφού όσοι ρώτησα στο χωριό το πρότειναν είπαμε να το δοκιμάσουμε. Μόλις έφυγα με τεράστια αηδία. Πρώτο λάθος πήραμε σαλάτα με κρουτον παρμεζάνα κουκουνάρι ρόκα κλπ κ έλειπαν τα μισά υλικά αλλά χρεώθηκε κανονικά. Δεύτερο λάθος (δικό μας) είπαμε να φαμε μαγειρευτό ενώ ξέρω πολύ καλά τι εστί μαγειρευτό μετά απ σκ σε τουριστικό μέρος. Πήραμε λοιπόν κοτσι για 2 άτομα το οποίο αν κ ικανοποιητική μερίδα ήταν ξαναζεσταμενο τουλάχιστον 2 φορές η πέτσα απ έξω είχε γίνει σολα. Το παραβλέπουμε για να μη χαλάσουμε το βράδυ μας κ το αποκορύφωμα ήρθε αργότερα όταν βρήκαμε κ εμείς τρίχα μέσα στο φαγητό!!!! Για συγγνώμη ήρθε απλά μισο κιλό κρασί το οποίο ομολογώ ήταν καλό αλλά δεν αγγίξαμε το κερασμενο κ φύγαμε μες την αηδία!

1  Ευχαριστούμε, 344natr
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2020

Ενα ομορφο μαγαζακι στην Βυτινα. Αξιζει να πατε. Το προσωπικο ηταν οκ. ΟΙ μεριδες ικανοποιητικες....

3  Ευχαριστούμε, Νικολ Β

Το Κουτούκι του Γιάννη : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεβίδι, Περιοχή Αρκαδίας

Το Κουτούκι του Γιάννη : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!