“Ποιοτικό”
Κριτική για: Deipnosofistes

Deipnosofistes
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν παραβλέψεις το αργό service πρόκειται για όμορφο χώρο, άκαπνο, με νόστιμα φαγητά. Πρακτικά το εστιατόριο του ξενοδοχείου ART MAINALON.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, drpats

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2018

Δεν ξέρω για το ξενοδοχείο πώς λειτουργεί αλλά στο εστιατόριο που πήγαμε και φάγαμε λίαν επιεικώς Ηταν Απαράδεκτοι Εκτός του ότι μας φέρανε τα πρώτα και τα μισά Δεύτερα και δεν μας είχαν φέρει τα ποτά ακόμα το φαγητό του ενός από την παρέα Το φέρανε μετά από τρεις φορές που το ζητήσαμε και μετά που είχαμε τελειώσει οι υπόλοιποι το φαγητο το οποίο ήταν κάτω του μετρίου δηλαδή 55 λεπτά αργότερα Συν του ότι το 70% του καταλόγου δεν υπήρχε τη συγκεκριμένη ημέρα. και όταν ζητήσαμε το λογαριασμό ήρθε ο σερβιτόρος και μας είπε 93, 50 χωρίς καν να μας φέρει απόδειξη. Δεν ξέρω αν κάποιος αποφασίσει να δοκιμάσει το συγκεκριμένο μαγαζί αλλά εγώ σε καμία περίπτωση δεν θα ξαναπήγαινα εκεί. Τελείως άσχετοι με το αντικείμενο.

1  Ευχαριστούμε, Nikos K
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο Σερβιτορος μας επιασε απο τα μουτρα οτι υπαρχει τουλαχιστον μια ωρα αναμονη και τελικα σερβιριστηκαμε σε 20 λεπτα.! Πρωτα ηρθαν τα ορεκτικα και μετα τα ποτα,αυτο ηταν και μια πρωτογνωρη εμπειρια, μικρες μεριδες ξαναζεσταμενες και οι τιμες πολυ υψηλες ..!! Σε καμια περιπτωση δεν πληρει προυποθεσης ενος αλα καρτ εστιατοριου.!!

1  Ευχαριστούμε, Nikos G
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018

Όμορφος χώρος, άψογη εξυπηρέτηση, πολύ καλό φαγητό!
Η ποιότητα παραμενη εξεραιτική εδώ και χρόνια! Πλούσιος κατάλογος με καλά και ποιοτικά κρέατα. Τα σαλατικά του άψογα! Δοκιμάστε την σαλάτα Δειπνοσοφιστές και μπιφτέκια αγριογούρουνου ή κόκορα!

Ευχαριστούμε, Dzachariou
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο φαγητό εκτός από το κύριος πιάτο. Ο χώρος βασισμένος στο ύφος του ξενοδοχείου με τεράστια προσοχή στην λεπτομέρεια!!!

Ευχαριστούμε, jimkakla

Deipnosofistes: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Deipnosofistes: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!