Φοβερή εμπειρία

Μία εμπειρία από τις λίγες. Ο Γιάννης φοβερός οδηγός με αστείρευτες γνώσεις της περιοχής. Η Βυτίνα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2020
_X5915QW
Η καλύτερη ευκαιρία για να έρθετε πιο κοντά στην φύση

Μία αξέχαστη εμπειρία τόσο για εμάς όσο και για τα 3 παιδιά μας. Ξεκινήσαμε να κάνουμε μια δυωρη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2020
andromachip71

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Με οδηγό τον Γιάννη, κάναμε μια απίστευτη διαδρομή 3,5 ώρες και ζήσαμε μια εμπειρία που δεν γίνεται να ξεχάσαουμε. Δεσμευόμαστε για τις επόμενες!!!!! Απέραντο ευχαριστώ!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Maria A
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2019

Οργάνωση - συνέπεια - φοβερή ξενάγηση - πάντα με χαμόγελο.Δίπλα μας σε ότι χρειαστήκαμε. Θα τα πούμε πολύ σύντομα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
4  Ευχαριστούμε, Journey457634
Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2019

Πολύ ωραία πεζοπορία απο Μαγούλιανα προς Νυμφασία, το φθινοπωρινό τοπίο σε πάρα πολλά σημεία πραγματικά μαγευτικό! Εξαιρετικοί οι οδηγοί!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, _R7264WT
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2019

Ήταν η πρώτη μου φορά που έκανα πεζοπορία και από εδώ και πέρα το μόνο σίγουρο είναι πως θα ξανακάνω! Με βοήθησε βέβαια κι ο Γιάννης (πιστοποιημένος μας οδηγός), με τις γνώσεις του και με την εμπειρία του. Ήταν μια όμορφη διαδρομή μέσα στη φύση και στα δέντρα! Μας έδειχνε και μας εξηγούσε τα πάντα. Από το πιο μικρό λουλούδι μέχρι το πιο μεγάλο δέντρο. Ήταν υπομονετικός ως προς το θέμα των φωτογραφιών(τράβηξα πολλές είναι η αλήθεια) και ως προς το θέμα ξεκούρασης. Όποτε το είχαμε ανάγκη σταματούσαμε για χαλάρωση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα να το κάνετε! Είναι κάτι που θα σας μείνει αξέχαστο! Ευχαριστούμε πολύ που μας μεταδώσατε την ενέργεια και το πάθος σας και μας παροτρύνατε να αγαπήσουμε κι εμείς τη πεζοπορία!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Nikoleta B
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2019

Η διαδρομή ήταν πανέμορφη και οι οδηγοί εξαιρετικοί! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!! Θα μείνετε ενθουσιασμένοι.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Alexis K