Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Travelocity
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Μετα απο 2 χρονια που τελευταια φορα επισκεφτηκαμε το συγκροτημα η νεα μας εμπειρια ηταν ακομα καλυτερη! Το δωματιο αλλα κ οι κοινοχρηστοι χωροι ηταν σε αριστη κατασταση, εξαιρετικης αισθητικης κ λειτουργικοτητας, αλλα αυτο που πραγματικα μας εντυπωσιασε ακομα περισσοτερο ηταν το πολυπληθες ανθρωπινο δυναμικο που με την ευγενικη αλλα κ συναμα διακριτικη του παρουσια καλυπτε καθε επιθυμια μας κατα την διαμονη μας κ μαλιστα σε μερες ιδιαιτερα επιβαρυμενες (Χριστουγεννα). Για αλλη μια φορα ενα μπραβο στους συντελεστες αυτης της προσπαθειας!!!

Ευχαριστούμε, PETROSXAM
Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2016

Η τοποθεσία κ μονο σε αποζημιώνει. Θέα το ελατοσκσεπαστο Μαίναλο!
όλο το ξενοδοχειακό εναρμονισμένο στο φυσικό περιβάλλον.
διαμονή σε standard δωμάτιο αν κ μονο το τεράστιο μέγεθος κ το king size κρεβάτι σε παραπέμπει σε ανώτερη κατηγορία δωματίου.
Πολύ ομορφο lobby με το ζεστό τζάκι που δεν σου κάνει καρδιά να το αφήσεις...
Πλούσιο μπουφέ πρωινό με πολλές επιλογές.στα συν η nespesso καφετιερα.!
βεβαίως την πολύ θετική εικόνα συμπληρώνει το ευγενεστατο κ πρόθυμο προσωπικό κ ιδιοκτήτες.

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το ASUS 7 Stub App Tablet
1  Ευχαριστούμε, 798nikosk
Η κριτική έγινε: 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο πανέμορφο, σε άψογη τοποθεσία! Τα δωμάτια πολύ προσεγμένα και σύγχρονα. Ησυχία, κάτι που είχαμε ανάγκη! Το πρωινό αρκετά πλούσιο, ακόμα και για κάποιον που τρώει πολύ σαν εμένα..! Το WiFi δεν έπιανε καλά, αλλά καλύτερα! Μια ζωή εξαρτημένοι από το κινητό είμαστε! Όχι και στις διακοπές...

Ευχαριστούμε, peterlV5757RM
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2016

Ειναι η δευτερη διαμονη στο ξενοδοχειο και σιγουρ οχι η τελευταια. Ολα ηταν υπεροχα .Πλουσιο πρωινο, καθαρο και πολυ(!!!) ζεστο δωματιο, καλο wifi, φιλικο και εξυπηρετικο προσωπικο. Οτι πρεπει για ενα ΣΚ χαλαρωσης.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν εχουν ολα ταδωματια τζακι
Ευχαριστούμε, Panagiotis T
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με απρόσκωπτη θέα στο Μαίναλο και ομορφα διακοσμημένα δωμάτια.Τα στρώματα και τα κλινοσκεπάσματα ηταν άριστης ποιότητας.Κορυφαίο το πρωινο με προιόντα απ την περιοχή και χωρίς υπερβολή είχε ότι μπορούσε να επιθυμήσει ο καθένας μας.Μοναδικό αρνητικό στοιχείο το πολύ αδύναμο wi-fi στα δωμάτια.Θα το ξαναεπισκεφθούμε το συντομότερο δυνατόν!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, αναστασια φ