eDreams
FindHotel
Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο δωμάτιο με κρεβάτια από game of thrones ισως λίγο πιο μαλακα.
Ευγενικό και πρόσχαρο προσωπικό. Πρόθυμοι να βοηθήσουν σε ότι χρειαστηκαμε.
Ασχημο το πρωινό με κέικ χυμους αλλαντικά και τυριά κακής ποιότητας. Δεν ταίριαζε με την τιμή του δωματίου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, scadis
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οκ ωραία θεα, καθαρο δωμάτιο εξυπηρετικοί κι ευγενικοί οι κύριοι στην υποδοχή αλλά τα λεφτά πάρα πολλά για ένα στρώμα που ξαπλώνεις και την επομένη σηκώνεσαι με μυοσκελετικά προβλήματα. Επίσης, πολλά λεφτά για ένα πρωινό πλούσιο μεν, με φθηνά υλικά δε. Θα μπορούσαν τα υλικά να είναι επιλεγμένα με περισσότερη αγάπη προς τον πελάτη (πχ ένα απλό φρέσκο κέικ φτιαγμένο από εσας θα μετρούσε πολύ περισσότερο από το κέικ του σούπερ μάρκετ).
Όλα βέβαια θα ήταν τέλεια αν μας χρέωναν λιγότερα χρήματα γαοτο βλέποντας την τιμή πίστεψα ότι θα πάρω πίσω και αντίστοιχες υπηρεσίες...

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, zefikey
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2019

Πολύ όμορφος χώρος με υπέροχο μπαλκονάκι που έχει θέα τη Βυτίνα η οποία είναι περίπου στα 25 λεπτά με τα πόδια. Πλούσιο πρωινό και ήσυχο περιβάλλον. Εξαιρετικοί οι ιδιοκτήτες που μας συμβούλεψαν για τα αξιοθέατα και τα μονοπάτια, είναι πάντα διακριτικοί αλλά διαθέσιμοι.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Georgia-Michalis
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τις καλύτερες επιλογές το vytina mountain view hotel! Ένα πολύ προσεγμένο ξενοδοχείο σε πολύ καλή τοποθεσία, με πανοραμική θέα της Βυτίνας, με ιδιωτικό πάρκινγκ (πολύ σημαντικό, γίνεται παντού χαμός), άνετα δωμάτια με καθημερινή καθαριότητα! Πλούσιο, υπερπλήρες πρωινό στον όμορφα διακοσμημένο χώρο του ξενοδοχείου, με απολαυστική θέα στη Βυτίνα! Εξαιρετικη εξυπηρέτηση και άριστος επαγγελματισμός από τους ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου, τον κ. Χρήστο και τον κ. Κωνσταντίνο, μας βοήθησαν δίνοντας μας πολλές πληροφορίες για τα σημεία ενδιαφέροντος για Βυτίνα και γύρω χωριά! Φιλικό και ζεστό περιβάλλον, το προτείνω σίγουρα για την καλύτερη διαμονή στην Βυτίνα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, dorar678
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Χωρίς πολλά λόγια, η καλύτερη θέα που έχω συναντήσει! Ζεστή ατμόσφαιρα, άνετα δωμάτια και τέλειο προσωπικό! Υπερπλήρες πρωινό, με μεγάλη ποικιλία, σε γλυκές και αλμυρές επιλογές! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 649argirisk