Vytina Mountain View Hotel
Natura Vytina Hotel(Βυτίνα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Εστιατόριο
Art Mainalon Hotel(Βυτίνα)
Agoda.com
Aiora Luxury Suites(Βυτίνα)
  • Δωρεάν Ίντερνετ
Aesko Resort(Βυτίνα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Ένας ζεστός χώρος, όμορφα διακοσμημένος με πολύ καλό σέρβις και φιλική εξυπηρέτηση. Η θέση του ξενοδοχείου και η θέα που προσφέρει είναι μοναδική! Πολύ καθαρά, όμορφα και ζεστά τα δωμάτια! Άνετο πάρκινγκ και καλό πρωινό.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
2  Ευχαριστούμε, nikpaparkas
Ο/η kchmzpls, Διευθυντής του Vytina Mountain View Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ nikpaparkas, Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Vytina Mountain View! Με χαρά βλέπουμε ότι σας ικανοποίησε η διαμονή σας εδώ και πως όλες οι παρεχόμενες υπηρεσίες ήταν αντάξιες των προσδοκιών σας. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

Μείναμε για ένα Σ/Κ αρχές Φλεβάρη. Τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά και με πολύ καλή θέρμανση! Η θέα πάρα πολύ ωραία και το κάθε δωμάτιο με το δικό του βεραντάκι. Το πρωινό με κλασσικό μπουφέ ( τυρί , αλλαντικά, αυγά, γιαούρτι, μέλι, κέικ κτλ) , θα μου άρεσε να είχε και κάτι πιο παραδοσιακό αλλά ωστόσο ήταν πλήρες και σε ωραίο χώρο! Σε πολύ μικρή απόσταση από τη Βυτίνα και με άνετο πάρκινγκ. Ο υπεύθυνος μας έκανε και χάρτη με τα σημεία που θα μπορούσαμε να επισκεφτούμε στις γύρω περιοχές και τις διάφορες διαδρομές που θα μπορούσαμε να ακολουθήσουμε. Πολύ ευχάριστη διαμονή , θα το πρότεινα!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Aggeliki B
Ο/η kchmzpls, Διευθυντής του Vytina Mountain View Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή Aggeliki B, Ευχαριστούμε πολύ για την επιλογή του ξενοδοχείου μας Vytina Mountain View. Με μεγάλη χαρά είδαμε τα θετικά σχόλια σχετικά με τη διαμονή σας και πόσο καλά περάσατε στις εγκαταστάσεις μας. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο επόμενο ταξίδι σας στην Αρκαδία.

Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2017

Μείναμε για ένα φθινοπωρινό Σαββατοκύριακο. Λίγο έξω από την Βυτίνα, απαραίτητο φυσικά αυτοκίνητο για την μετακίνηση στη Βυτίνα, ψηλά με εξαιρετική θέα προς το χωριό της Βυτίνας. Ζεστό ξενοδοχείο, ωραία δωμάτια με στυλ, άνετα, όπως και οι κοινόχρηστοι χώροι, φιλικότατη εξυπηρέτηση από τα δύο αδέλφια που το διευθύνουν. Στα αρνητικά το πρωινό δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, θέλει βελτίωση. Όλα τα υπόλοιπα όμως ήταν πάρα πολύ καλά.

• Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, thanasis t
Ο/η kchmzpls, Διευθυντής του Vytina Mountain View Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ thanasis t, Ευχαριστούμε πολύ για την θετική κριτική σας. Πραγματικά η θέα που προσφέρουμε είναι μοναδική και προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο αποτέλεσμα για τους πελάτες μας. Προβληματιζόμαστε για τα σχόλια σας για το πρωινό μας και θα θέλαμε πολύ να λάβουμε τις προτάσεις σας. Θα είμαστε πολύ ευτυχείς να σας παρέχουμε την φιλοξενία μας και πάλι, το συντομότερο δυνατό.

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017

Επισκεφθήκαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο εκτός τυπικής εποχής για Βυτίνα (μες στο κατακαλόκαιρο) και δεν το μετανιώσαμε. Εξαιρετική δροσιά, πολύ ωραία θέα, φιλικοί ιδιοκτήτες, πολύ εξυπηρετικοί (ιδίως ο κ.Κωνσταντίνος) σε όλες μας τις ερωτήσεις. Σίγουρα το χειμώνα θα είναι εκπληκτικά. Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο δρόμο προς το χιονοδρομικό του Μαίναλου λίγο έξω απο τη Βυτίνα γεγονός που που το καθιστά ιδανικό προορισμό. Χειροποίητο πρωινό, καθαρό, ευκολο parking. Τι άλλο να ζητήσεις; Θα ξαναπηγαίναμε χωρίς ενδοιασμό.

Συμβουλή: Αν επιλέξετε ισόγειο θα έχετε Wifi
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Katerina V

Αγαπητή Katerina V, Σας ευχαριστούμε για την σταθερή επιλογή του ξενοδοχείου μας στην Βυτίνα. Πραγματικά, εκτιμούμε πολύ τα καλά σας λόγια σχετικά με την υπηρεσία και τις εγκαταστάσεις μας. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι, το συντομότερο δυνατό.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο boutique hotel. Το είχαμε επισκεφθεί τρεις φορές αρκετά πάλια, στα πρώτα χρόνια λειτουργίας του και χαρήκαμε που το βρήκαμε όπως το είχαμε αφήσει. Ωραία δωμάτια (μείναμε στο οικογενειακό) , καθαρά και φωτεινά, με υπέροχη θέα, έπιπλα που δένουν αρμονικά με τον χώρο, άψογη εξυπηρέτηση και πρωινό πολύ ικανοποιητικό με "σπιτικές" μαρμελάδες και γλυκά. Το μόνο "αρνητικό", τα minibar στα δωμάτια (θα ήθελα να έιχαν καλύτερη ψύξη". Πάντως αξίζει η επίσκεψη στο κατάλυμα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, boubouZografou
Ο/η kchmzpls, Manager του Vytina Mountain View Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Ιουλίου 2017

Αγαπητή boubouZografou,

Ευχαριστούμε πολύ για την θετική κριτική σχετικά με τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες μας αλλά ευχαριστούμε ακόμα περισσότερο που το ξενοδοχείο μας είναι η σταθερή επιλογή για την διαμονή σας στη Βυτίνα. Λυπούμαστε που αυτή την φορά δεν σας ικανοποίησε η θερμοκρασία του minibar και θα είμαστε πολύ ευτυχείς να σας παρέχουμε την φιλοξενία μας και πάλι, το συντομότερο δυνατό.