“Υπέροχο απ' όλες τις απόψεις”
Κριτική για: Το Παξοιμάδι

Το Παξοιμάδι
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Αναντίρρητα, ένα γαστρονομικό διαμάντι κρυμμένο στα γραφικά στενά της Λάκκας. Ο χώρος ήταν ιδιαιτέρως καλαίσθητος και προσεγμένος, το φαγητό τρομερό και οι άνθρωποι φιλικότατοι, ευγενέστατοι και άκρως εξυπηρετικοί. Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Με όλη μου την καρδιά 5 αστέρια!

Ευχαριστούμε, evi_efst_93

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Κρυμμένο σε ένα γραφικό δρομάκι στη Λακκα των Παξών, το Παξοιμαδι σε εκπλήσσει πολύ ευχαριστα. Πολυ ωραιες γεύσεις. Προσωπικά τρελάθηκα με την πατζαροσαλατα και τα κολοκυθάκια. Ευγενεστατο προσωπικό αλλα το πιο σημαντικό απο ολα ήταν οι πολυ λογικες τιμές του σχετικά με αλλα μαγαζια του νησιού.

Ευχαριστούμε, fenia d
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Πήγαμε να καθίσουμε για φαγητό στις 11 παρά το βράδυ. Το μαγαζί είχε αρκετό κοσμο. Μόλις καθίσαμε και ετοιμάστηκαμε να παραγγείλουμε,η υπάλληλος μας ενημέρωσε ότι η κουζίνα είναι κλειστή. Προσπαθώντας να μάθουμε γιατί συμβαίνει αυτό, η υπάλληλος τόνισε πως όσο νωρίτερα κλείσουν,τόσο γρηγορότερα θα πάνε σπίτια τους. Συνέχισε με έντονο ύφος λέγοντας ότι οι Έλληνες έχουν την τάση να κάθονται πολύ στο φαγητό ,γιναυτο κι εκείνοι φροντίζουν να κλείνουν την κουζίνα νωρίς.

Ευχαριστούμε, _W6502UR
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την επίσκεψη μου στους παξους είδα κ έπαθα να βρω ένα εστιατόριο το οποίο να προσφέρει ένα αξιοπρεπες φαγητό. Το παξοιμαδι σου προσφέρει πολύ καλό φαγητό με πολύ καλές τιμές για τα δεδομένα των παξων. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Οι μερίδες πολύ καλές και οι τιμές το ίδιο. Και πολύ καλές γεύσεις.

Ευχαριστούμε, despoinav784
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν και "κρυμμένο" πρέπει να το ανακαλύψετε. Το προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό. Τα πιάτα πεντανόστιμα και με καλή σειρά μπροστά μας να τα αδειάζουμε και να μας κάνουν να θέλουμε κι άλλο. Απλές γεύσεις αλλά νοστιμότατες. Όλοι βάζουν το μεράκι τους και αυτό βγαίνει στο αποτέλεσμα που έχεις μπροστά σου με το κάθε πιάτο.
Συγχαρητήρια σε όλους.

Ευχαριστούμε, GARGADUAS

Το Παξοιμάδι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λόγγος, Παξοί
Παξοί, Ιόνια Νησιά

Το Παξοιμάδι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!