“Τέλεια κοκτέιλ. ”
Κριτική για: ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ

ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ
Περιγραφή: Το Marinella All Day Life βασίστηκε στο μεράκι των ιδιοκτητών να επικοινωνήσουν σε όλους τους επισκέπτες την ελληνική φιλοξενία και τα διαμάντια της ελληνικής παραδοσιακής κουζίνας.
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά κοκτέιλ. Εκτός από τα κλασσικά, έχει κατάλογο με δικά του κοκτέιλ τα οποία είναι μοναδικά. Ο σερβιτόρος γνωρίζει τα κοκτέιλ και σε βοηθάει να επιλέξεις ανάλογα τα γούστα σου. Ωραίος χώρος, πολύ καλή μουσική.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Dimitris G

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος για κοκτέιλ το βραδάκι με πολύ ωραία μουσική! Επίσης πολύ ευγενικό προσωπικό! Τα κοκτέιλ ήταν απίστευτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Μάρθα Κ
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Βρέθηκα σε αυτό το μπαρ με μια φίλη μου. Ήπιαμε δύο κοκτέιλ κι αρχίσαμε να κάνουμε κάποια αστεία κάπως σοκινγκ, αλλά ήταν μια πλάκα που κάναμε μεταξύ μας.. Ο μπάρμαν ο οποίος μας άκουγε, γελούσε με τα αστεία μας και κάποιες φορές γελούσε με τα αστεία, αλλά και προσέθετε και δικές του ατάκες, ήρθε στο τέλος αφού έκλεισε το μαγαζί κι ενώ είχα πληρώσει ήδη κι ήμουν έτοιμος να φύγω, μου είπε κατά λέξη : "Να σε ρωτήσω κάτι; Γιατί είσαι τόσο χυδαίος;" Έμεινα αποσβολωμενος γιατί δεν περίμενα μια τέτοιου είδους επίθεση και μάλιστα από έναν μπάρμαν ο οποίος μέχρι πριν από λίγο γελούσε με τα αστεία μου... Ένιωσα μεγάλη προσβολή, διότι ο συγκεκριμένος μπάρμαν δεν σεβάστηκε καθόλου το γεγονός ότι ήμουν πελάτης του μαγαζιού και μου απέδωσε ένα άκρως προσβλητικό χαρακτηρισμό, ο οποίος δεν αντιστοιχεί στην πραγματικότητα και στο ποιος είμαι. Στην τελική, η δουλειά ενός μπάρμαν είναι να σερβίρει και να είναι ευγενικός και όχι να προσβάλλει τους πελάτες του, επειδή μπορεί να μην του αρέσει το χιούμορ του πελάτη...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Gregory8511
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είναι εστιατόριο....όταν ρώτησα για μενού έλαβα απάντηση από τον κύριο " μόνο καφέδες σερβίρουμε". Δεν καταλαβαίνω προς τι η παραπλάνηση ( μολονότι απέξω έχει σχέδια με μαχαιροπίρουνα κτλ)

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Miltos90
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2021

Καλή επιλογή για ποτό... ωραία κοκτέιλ!!!
Ευγενικό και κοινωνικό προσωπικό!!!
Ευχάριστο περιβάλλον!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Nantia92

ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παξοί, Ιόνια Νησιά

Παξοί, Ιόνια Νησιά
Γάιος, Παξοί

ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!