Τέλεια

Τέλεια 👏👏👏 το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό. Super service. Ευχαριστούμε για όλα! 😁 Θα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2020
Soueleni
Εξαιρετική εμπειρία

Εξαιρετική εμπειρία!!! Πολύ φιλικοί, βοηθητικοί και εξυπηρετικοί όλοι τους!Σας το συστήνω... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2020
167eleanag

Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2020

Τέλεια το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό. Super service. Ευχαριστούμε για όλα! Θα επισκεφτούμε ξανά σίγουρα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Soueleni
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική εμπειρία!!! Πολύ φιλικοί, βοηθητικοί και εξυπηρετικοί όλοι τους!Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Ευχαριστούμε, 167eleanag
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2020

Το γραφείο του Water Escape, βρίσκεται σε ένα γραφικό στενάκι παράλληλα από την πλατεία του Γαΐου, η οποία είναι η πρωτεύουσα των Παξών.
Η κ. Έφη μας καλοσορισε και μας έδωσε πολλές χρήσιμες συμβουλές. Επιλέξαμε το Prestige 550, το οποίο ήταν σε εξαιρετική τιμή για την ποιότητα του! Θέλω επίσης να αναφερθώ και στις υπηρεσίες του γραφείου, το οποίο είναι πρόθυμο να σου παρέχει ότι χρειαστείς. Ο Γιάννης λύνει κάθε απορία την οποία μπορεί να έχεις και σε κάνει να νιώθεις απόλυτα ασφαλής!!
Συστήνουμε ανεπιφύλακτα το water escape για μια υπέροχη εμπειρία με την καθοδήγηση του προσωπικού!

Ευχαριστούμε, LoveTravel604245
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020

Περάσαμε μία υπέροχη μέρα με τη γυναίκα μου και τα 2 μικρά παιδιά μας!
Ο σκίππερ μας ήταν καταπληκτικός και μας έδιξε όλα τα μέρη που αξίζει να δεις στο νησί. Το σκάφος ήταν καταπληκτικό, γρήγορο και ασφαλή.Τα δύο αγόρια μας πέρασαν θαυμάσι, σχεδόν ξετρελάθηκαν και το σίγουρο είναι ότι θα το επαναλάβουμε ξανά και το επόμενο καλοκαίρι (το έχουμε κλείσει άπο τώρα!!)
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε επίσης την κ. Έφη και τον Γιάννη, οι οποίοι μας βοήθησαν με όλα πριν και μετά την εκδρομή μας!
Το συνιστούμε ανειφύλακτα!
Τα λέμε του χρόνου.

Ευχαριστούμε, Nick k
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλές τιμές!!Πολύ ευγενικοί και φιλικοί! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους επισκεφθούν τους Παξούς! Μοναδική εμπειρία!!

Ευχαριστούμε, theocharisp328
Ο/η 319efig, Διευθυντής του water-escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Χαίρεται!
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το χρόνο που διαθέσατε να πείτε τη γνώμη σας για εμάς.
Εύχομαι να σας δούμε ξανά..
Να περνάτε υπέροχα!