“Το πιο φανταστικά γλυκά και παγωτά σε όλη την Κασσάνδρα !”
Κριτική για: Anemoni Gelateria - Patisserie

Anemoni Gelateria - Patisserie
Περιγραφή: Ζαχαροπλαστείο ΑΝΕΜΩΝΗ, μια οικογενειακή επιχείρηση εδώ και πολλές δεκαετίες.Στην ΑΝΕΜΩΝΗ θα βρείτε καφέ, χειροποίητα πρωινά, χειροποίητες πίτες,τούρτες - γλυκά, κέικ, τσουρέκια, κουλουράκια και βουτήματα, όλα δικής μας παραγωγής. Και φυσικά Gelato χειροποίητο με φρέσκο γάλα και αγνά υλικά. Ενας συνδυασμός Ιταλίας - Ελλάδας αφού οι πρώτες ύλες μας είναι Ιταλικές αλλά οι συνταγές Ελληνικές.
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχες γεύσεις και ολόφρεσκα προϊόντα ! Οι ιδιοκτήτες πάντα εξυπηρετικοί, ευγενικοί και με το χαμόγελο ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα ! Χίλια Μπράβο !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Bakaniari

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ζαχαροπλαστειο στη Νεα Σκιωνη με δυο μεγαλα παγκακια εξω για να μπορεσεις να κατσεις για λιγο να φας το γλυκο σου.Τα σιροπιαστα ειναι πεντανοστιμα.Τα υπολοιπα γλυκα και τα παγωτα τους ικανοποιητικα. Η εξυπηρετηση απο τους ανθρωπους πολυ καλη και οι τιμες αρκετα καλες.

1  Ευχαριστούμε, nikosnm
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020

Το καλύτερο παγωτό που έχω φάει, γεύσεις που ανανεώνονται συχνά και προθυμία για εξυπηρέτηση από το προσωπικό!

2  Ευχαριστούμε, Stavros1977N
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ως λάτρης του παγωτού μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα όταν βρήκα τόσο καλό παγωτό μπροστά μου. Δοκίμασα αρκετές γεύσεις αλλά θα σταθώ στο πιο ωραίο παγωτό cheesecake που έχω φάει στη ζωή μου!

1  Ευχαριστούμε, lefterikos
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Πολύ ωραία εμπειρία. Το προσωπικό ευγενικό, τα φαγητά πεντανόστιμα, γρήγορη εξυπηρέτηση. Σας το συστείνω ανεπυφίλακτα.

Ευχαριστούμε, katerinan661

Anemoni Gelateria - Patisserie: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σκιώνη, Χαλκιδική

Anemoni Gelateria - Patisserie: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!