“Προσοχή στην πονηριά των ανθρώπων”
Κριτική για: Agrovino

Agrovino
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2021

Το χωριό εξαιρετικο και τα σπίτια του αγροβινού πολύ ωραία...οι οικοδεσπότες μόνο,αντιεπαγγελματιες τουλάχιστον, που μας επιβεβαίωσαν 2 φορές τηλεφωνικά ότι με 100 ευρώ τη βραδιά θα χουμε σπίτι με τζάκι κι όχι μόνο τζάκι δεν είχε αλλά κυρίως μας έλεγαν ψέματα ότι δεν έχουν τζάκι εκεί πέρα γενικά κι αν δε μας αρέσει να φύγουμε,ενώ 3 μέρες πριν φίλοι μας με την ίδια τιμή είχαν σπίτι με τζάκι και αυτό άλλωστε διαφημίζει η ίδια η επιχείρηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, T6811XZmariak

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε κάθε επίσκεψη μου στη Λόφου η διαμονή μου στο Agrovino είναι δεδομένη. Ευγενικά άτομα όλη η οικογένεια και πολύ εξυπηρετικοί. Καθαροί χώροι, πολύ ωραία παραδοσιακά δωμάτια με τζακι και πρόγευμα τέλειο. Μην ξεχάσετε την μαρμελάδα ροδιού που παράγει η οικογενεια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, ioannisbarris
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2020

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2019

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018

Agrovino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Agrovino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα