Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν υπέροχα και οργανωμένα
Τα μέτρα αρκετά και αισθάνεσαι την φιλοξενία
Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και κάνει ότι είναι δυνατόν για να έχουμε ότι χρειαστούμε. Καταπληκτική παραλία μπροστά από το Παλλήνη.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, evimor
Ο/η George Kyparissous, Owner του Theophano Imperial Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Αγαπητή evimor,
Εκ μέρους όλου του προσωπικού του Theophano Imperial Palace, επιθυμώ να εκφράσω τις ευχαριστίες μας για την προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας, το χρόνο που διαθέσατε για την αξιολόγηση της διαμονής σας και για τα θερμά σας σχόλια για το προσωπικό και τις υπηρεσίες μας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Διευθυντής Ξενοδοχείο

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2020

Τέλειο ξενοδοχείο για οικογένεια και μεμονωμένα, υπέροχη τοποθεσία,Με πεντακάθαρα νερά και τεράστια παραλία.Με ευρύχωρα και πεντακάθαρα δωμάτια,προσεγμένα έπιπλα. Το προσωπικό είναι χαμογελαστό και εξυπερέτικό και ειδικά ο Διευθυντής του ξενοδοχείου , ο οποίος είναι πρόθυμος να ακούσει και να λύσει κάθε πρόβλημα. Το εστιατόριο προσεγμένο με μεγάλη ποικιλία σε σαλάτες, φαγητά, και γλυκά . Αυτό που μού έκανε μεγάλη εντύπωση είναι τα μέτρα που έχουν λάβει κατά του Covid-19 σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου ακόμη και στην παραλία. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα για ανέμελες και ασφαλείς διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Anna K
Ο/η George Kyparissous, Owner του Theophano Imperial Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2020

Αγαπητή Anna K,
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε ένα ασφαλές και άνετο περιβάλλον για να περνάτε ευχάριστα τις διακοπές σας.
Είναι μεγάλη μας χαρα που απολαύσατε τις διακοπές σας, και τα μέτρα που έχουμε λάβει σας εντυπωσίασαν.
Περιμένοντας να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα, στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020

Μόλις γυρίσαμε από τις καλύτερες διακοπές. Το ξενοδοχεία, το προσωπικό, το φαγητό, η παιδική χαρά και η πισίνα με τις νεροτσουληθρες ήταν όλα Τέλεια! Το WiFi καμπάνα μέχρι την θάλασσα. Ο κήπος τεράστιος και τα παιδιά παίξανε με ασφάλεια και ασταμάτητα. Το μόνο πρόβλημα είναι η θάλασσα μπροστά στο ξενοδοχείο που στην αρχή έχει πέτρα αλλά λίγο πιο πέρα μπροστά στο pallini, είναι καταπληκτική. Ευχαριστούμε για όλα. Του χρόνου να είμαστε όλοι καλά, θα ξαναβρεθούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 222xristinam
Ο/η George Kyparissous, Owner του Theophano Imperial Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2020

Αγαπητή 222xristinam,
Στον σχεδιασμό αναβάθμισης των υπηρεσιών μας είναι και η κατασκευή διαδρόμου για την είσοδο των πελατών στην θάλασσα την σεζόν 2021.
Περιμένοντας να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα, στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Προτείνεται για διασκέδαση . Πολύ κοντά σε κλαμπ εύκολη πρόσβαση . Παρά πολύ καλή σχέση τιμής παροχών Φιλικό προσωπικό . Υσυχο περιβάλλον. Κοντά στην Καλλιθέα και την Αφυτο. Water sports και καταδύσεις

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Kn1965
Ο/η ghotels_chalkidiki, Manager του Theophano Imperial Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ Kn1965,
Εκ μέρους όλου του προσωπικού του Theophano Imperial Palace, επιθυμώ να εκφράσω τις ευχαριστίες μας για την προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας, το χρόνο που διαθέσατε για την αξιολόγηση της διαμονής σας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2019

Άννα Κ. Άψογη εξυπηρέτηση,καθαρά δωμάτια,ευχάριστο περιβάλλον και φιλικό προσωπικό. Τέλεια τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση από τον κεντρικό δρόμο. Ιδανικό και για οικογένειες με μικρά και μεγάλα παιδιά διότι υπάρχουν δραστηριότητες για όλες τις ηλικίες Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη φιλοξενία.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Anna K
Ο/η ghotels_chalkidiki, Manager του Theophano Imperial Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2019

Αγαπητή Anna K,
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο ξενοδοχείο μας.