“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!”

Μεζεδοπωλειο Φανος Καφε

Αξίζει να το επισκεφτείτε, πολύ καλό φαγητό, μεγάλες μερίδες, πολύ καθαρό και προσεγμένο! Τιμές φυσιολογικές. Μας άρεσαν πολύ τα κεφτεδάκια της Ευτυχίας και το σουβλάκι! Συγχαρητήρια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, E7922AIandreask
Ο/η fanos2016, Ιδιοκτήτης του Μεζεδοπωλειο Φανος Καφε, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Θα σας περιμένουμε με χαρά να δοκιμάσετε και τις άλλες σπεσιαλιτέ μας!!!!
ευχαριστούμε πόλη για τα καλά σας λόγια
Θα χαρουμε πολυ να σας ξαναδούμε!!!
Μ ε εκτιμηση
η ομάδα του Φανού

φαγητο καλο για το μερος και την επισκεψιμότητα
ταχυτητα εξυπηρέτησης το ιδιο μια χαρα

θα το επισκεφθουμε και στην θεσσαλονικη

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 845katerinat

Ευχαριστουμε πολύ για τον καλό σας λόγο και για τον χρόνο που μας αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εκτίμηση στην προσπάθεια μας!!!!
Φιλικό
Η ομάδα του Φανού

Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε φάει στο "αδελφό" εστιατόριο στη Θεσσαλονίκη και μας άρεσε οπότε όταν βρεθήκαμε με παρέα στο χωριό Φανός αποφασίσαμε να φάμε στο ομώνυμο εστιατόριο.
Πήγαμε σχετικά νωρίς οπότε ενώ
δεν είχαμε κάνει κράτηση, βρήκαμε τραπέζι. Το φαγητό είναι πολύ καλό και λαμβάνοντας υπόψιν ότι βρίσκεται σε ένα μικρό χωριό, τα πιάτα που προσφέρει είναι εξαιρετικά.
Η αυλή όπου είναι απλωμένα τα τραπέζια είναι όμορφη και φιλόξενη αλλά φοβάμαι ότι ο Φανός πέφτει θύμα του ίδιου του του εαυτού. Νομίζω ότι έχει περισσότερα τραπέζια από αυτά που μπορεί να εξυπηρετήσει. Εμείς φάγαμε τέλεια γιατί ήμασταν από τους πρώτους πελάτες της ημέρας αλλά παρατηρούσα γύρω μου τις παρέες που ήρθαν αργότερα και είδα ότι οι παραγγελίες αργούσαν πάρα πολύ.

Ευχαριστούμε, eleniaggeliki
Ο/η fanos2016, Ιδιοκτήτης του Μεζεδοπωλειο Φανος Καφε, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2020

ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να την γράψετε!!! Επίσης σας ευχαριστούμε πολύ και για την καλοπροαίρετη παρατήρηση σας ! Όντως έχει 2 βδομάδες τώρα, που ίσως
επειδή μίκραινε η μέρα αλλά εξακολουθεί να έχει κίνηση καλοκαιριού, έχουμε το δυσάρεστο φαινόμενο να γεμίζουν όλα τα τραπέζια ταυτοχρόνως με αποτέλεσμα να φρακάρει η κουζίνα. Προσπαθούμε να το λύσουμε.
φιλικους χαιρετισμους
Γιωτα Παπαδοπουλου

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020

Πάνω απο όλα οι ιδιοκτήτες ήταν πραγματικά φιλόξενοι και εξυπηρετικοί, χαμόγελο χιούμορ. Πιάτα πεντανόστημα και ένα μέρος που θα πρέπει να το επισκφθεείς αν βρεθείς ποτε στην περιοχή. Ιδίως μετά απο μια παγωμένη βουτιά στις λίμνες Σκρα το φαγητό εκεί είναι αυτό που χρειάζεται ο οργανισμός.

Ευχαριστούμε, John_katax
Ο/η fanos2016, Ιδιοκτήτης του Μεζεδοπωλειο Φανος Καφε, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Σεπτεμβρίου 2020

Χαιρόμαστε που συμπληρώσαμε επιτυχώς την εμπειρία σας στο βουνό μας και φύγατε με όμορφες εικόνες,, αισθήσεις και γεύσεις!!!!
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδουμε!!!!
Με εκτίμηση
Παπαδοπουλου Γιώτα

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη φιλοξενία! Πολύ μεράκι στην δουλειά! Έκανε την εκδρομή μας ακόμα πιο ξεχωριστη! Σίγουρα θα το προτεινα και θα ξαναπήγαινα!

Ευχαριστούμε, Charoniiii

Ευχαριστουμε πολύ για τον καλό σας λόγο!!! χαιρόμαστε που συμβάλαμε στο να φύγετε χαρούμενοι και γεμάτοι από το βουνό μας!!! Θα περιμενουμε με χαρα να σας ξαναδουμε!!!
Με εκτιμηση
Παπαδοπουλου Γιωτα

Μεζεδοπωλειο Φανος Καφε: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκρα, Περιοχή Κιλκίς

Μεζεδοπωλειο Φανος Καφε: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!