“Φανταστικά ψητά λαχανικά και μελιτζάνες στη σχάρα με εκλεκτά προϊόντα. Καλό σέρβις και εκπληκτικες τιμές. .Το κρασί”
Κριτική για: Ταβέρνα Grill Σταύρος

Ταβέρνα Grill Σταύρος
Κουζίνες: Diner, Ψητοπωλείο, Γκριλ, Wine Bar
Περιγραφή: όλα μας τα κρεατα είναι φρεσκα και ψηνονται σε καρβουνο το κρασι ειναι δικης μας παραγωγης βρισκομαστε σε ενα ομορφο μερος του νησιου
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2021

Το καλοκαίρι το επισκέπτομαι τακτικα με την οικογένεια και τους φίλους. Θαυμάσια ψητά και σαλάτες φρεσκότατο.

Ευχαριστούμε, hufgg
Ο/η Fanis, Owner του Ταβέρνα Grill Σταύρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα μαζί με την οικογένεια μου το μαγαζί και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με το φαγητό και το σέρβις.ο σύζυγος μου πήρε μοσχαρίσια μπριζόλα και ήταν τεράστια!! πήγαμε Κυριακή και είχε ζωντανή μουσική, μία κοπέλα με την κιθάρα της και τραγούδαγε πολύ ωραία.καλες τιμές.σιγουρα θα ξαναερθουμε!!!!

Ευχαριστούμε, S3147OP_
Ο/η Fanis, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Grill Σταύρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2021

Υπέροχο κοτόπουλο φιλέτο καλοψημένο νόστιμο αρκετά ικανοποιητική μερίδα. Σαλάτα μαρούλι ρόκα παρμεζάνα φρεσκότατη. Πρώτο πιάτο μανιτάρια πλευρώτους ψητά στο κάρβουνο . Κρασί πολύ καλό γνήσιο που το φτιάχνει η ίδια η επιχείρηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, K4372QE_
Ο/η Fanis, Owner του Ταβέρνα Grill Σταύρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο ψητοπωλείο π ταβέρνα στο νησί με εξαιρετικά κρέατα και σαλάτες .Πολύ καλη εξυπηρέτηση και ωραίο περιβάλλον.

Ευχαριστούμε, 410nikosl

Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2021

Το Καλύτερο φαγητο στην Κέρκυρα. Ψητά στη σχαρα, μανιταρια, κολοκυθοκεφτεδες και σαγανακι. Ολα υπεροχα μπραβο.

Ευχαριστούμε, kleopatrak586b
Ο/η Fanis, Owner του Ταβέρνα Grill Σταύρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2021

Ευχαριστουμε

Ταβέρνα Grill Σταύρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!