Tripadvisor

“Κυριακάτικο γεύμα.”
Κριτική για: Ταβέρνα Grill Σταύρος

Ταβέρνα Grill Σταύρος
Κουζίνες: Diner, Ψητοπωλείο, Γκριλ, Wine Bar
Περιγραφή: όλα μας τα κρεατα είναι φρεσκα και ψηνονται σε καρβουνο το κρασι ειναι δικης μας παραγωγης βρισκομαστε σε ενα ομορφο μερος του νησιου
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα τέλεια όπως πάντα!!!!!!!! Το φαγητό,η μουσική,η παροχή υπηρεσιών,η παρέα, το περιβάλλον.Σας το προτείνω!!!!!!

Ευχαριστούμε, mariamA7050KA

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα καλύτερα πα'ι' δακια στο νησί. Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι και ειχε ζωντανή μουσική. Άψογο σέρβις και ωραίο περιβάλλον μπράβο στα παιδιά

Ευχαριστούμε, N262RM_
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2020

Από τα καλύτερα εστιατόρια της Κέρκυρας!!!
Το φαγητό πολύ καλό, η ατμόσφαιρα ζέστη, οι σερβιτόροι γρήγοροι και εξυπηρετικοί και η μουσική πολύ καλή. Μπράβο.

Ευχαριστούμε, _S3200NV
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020

Πολύ ζέστη και φιλική ατμόσφαιρα, άψογη εξυπηρέτηση, εξαιρετικά φαγητά, ίσως τα καλύτερα παϊδάκια στο νησί, όμορφη αίθουσα και ζωντανή μουσική που σε ταξιδεύει και σου φτιάχνει τη διάθεση...

Ευχαριστούμε, _F2113JL
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2019

Καταπληκτικό περιβάλλον γρήγορο σέρβις πεντανοστιμα πιάτα συνεχίστε αυτήν την ποιότητα μπράβο σας!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 896penil

Ταβέρνα Grill Σταύρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!