“Το τέλειο ψήσιμο στα κάρβουνα”
Κριτική για: Ταβέρνα Ψαλίδας

Ταβέρνα Ψαλίδας
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2019

Ίσως ο καλύτερος ψηστης που έχω συναντησει.Ποιοτικες πρώτες ύλες, πολύ καλές μερίδες, νοστιμες σαλάτες πολύ ωραίες φρεσκιες πατάτες.Ζεστη ατμόσφαιρα και ιδιαιτερα φιλικό περιβάλλον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Γιώργος Γ

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2019

Φτάσαμε εκεί και αμέσως μας υποδέχτηκαν με ιδιαίτερη ευγένεια .
Ωστόσο μας πρότειναν να μη μας δώσουν καταλόγους και να μας πουν προφορικά το μενού .

Από γεύσεις όχι κάτι το ιδιαίτερο . Ζεστή χωριάτικη (απαράδεκτο) , αδιάφορη πατατοσαλάτα , καμμένο κοτόπουλο ( το οποίο άργησε 45 λεπτά ) .

Πολύ μπλα μπλα από το προσωπικό, ώστε να περάσει η ώρα και να καλυφθεί η καθυστέρηση .

Στο τέλος μας έφεραν απλά ένα χαρτί που πάνω έγραφε τις τιμές με στυλό , ούτε απόδειξη ούτε καταλογος .

Δε θα ξαναπάω .

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, PeterZh32
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019

Νόστιμο φαγητό, με πολλές επιλογές για όλα τα γούστα. Ευγενέστατοι ιδιοκτήτες. Πολύ καλή επιλογή λίγο έξω από το κέντρο του Ναυπλίου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Evgenia P
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019

Τι να πεις και τι να γραψεις.....!!!!!!!
Οτι και να πηραμε ηταν απλα τελειο.Η παρεα μας ξερει καλα τοσο απο πρωτες υλες οσο και απο μαγειρικη και κανεις δεν βρηκε κατι αρνητικο για να πει...
Αξιζει τον κοπο να ψαξετε να το βρειτε.Για οσους γνωριζουν χρεισιμοποιηστε τους χαρτες της Google,θα σας παει απ"εξω.
Οσο για τις τιμες? 4 κυρια πιατα,5 περιφερειακα,μπυρες, σοδες(με τετοιες μεριδες,οπου απο μια τρωνε και χορταινουν δυο,πως να μην θες σοδες???) 76 Eur..!!! Λιγο τσιμπιμενες? Ισως αλλα το αξιζουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Projohn
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φιλική ατμόσφαιρα και νόστιμο σπιτικό φαγητό, αλλά οι τιμές τσιμπημένες.

Στα συν είναι οι μεγάλες μερίδες.

Δύσκολη περιοχή για πάρκινγκ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, nemecaki

Ταβέρνα Ψαλίδας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Ταβέρνα Ψαλίδας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!