“Πολυ καλο”

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας άρεσε πολύ θα ξανά πάμε . Πολύ ωραίο φαγητό ,πολύ καλές τιμές,πολύ καλό σέρβις. Το μόνο αρνητικό είναι που επιτρέπουν το κάπνισμα ,αν και αναφέραμε ότι είμαστε μη καπνίζοντες δεν κάνανε κάτι για αυτο

Ευχαριστούμε, MENIAMAT

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Πηγαμε με φιλικο ζευγαρι για πρωτη φορα.
Φαγαμε θαλασσινα με κρασακι.
Ειχαμε να περασουμε τοσο ομορφα τουλαχιστον 2 χρονια!!
Θα ξαναπαμε σιγουρα!!!!

Ευχαριστούμε, MENAKIA
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

καθισαμε 2 ατομα πεμπτη μεσημερι.
πηραμε 3 μεριδες κρεας, 1 πρασινη σαλατα και 1 κεφαλοτυρι και 1 λιτρο κρασι. δωσαμε 34 ευρω χωρις αποδειξη. κερασμενο γλυκακι στο τελος μετριο.
το μαγαζι ειναι καλο για στεκι αλλα φθηνο δεν το λες. αν μενεις στην περιοχη αξιζει για συνοικιακο αλλα οι μεριδες ειναι πολυ μικρες, χωρις καμια γαρνιτουρα ακομα κ για τα 6 ευρω π εχουν. δε θα το ξαναπροτιμησω αν δεν ειμαι στη γειτονια

Ευχαριστούμε, Aris k
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα φιλικό και οικογενειακό μαγαζί ωπου θα έλεγα πως είναι μικρό αλλά θαυματουργό! Σε μέρες αιχμής θα πρέπει να κάνετε κράτηση! Έχω πάει 4-5 φορές και πάντα η ποιότητα είναι ίδια! Το συκωτάκι εξαιρετική επιλογή ακόμη κ για αυτούς που δεν το προτιμούν, σουτζουκάκια υπέροχα κ όλα βασικά! Χθες δοκίμασα και τα ψαρικά του που επίσης μου άφησαν την. Καλύτερη εντύπωση! Μια από τις καλύτερες επιλογές για όποιον βρίσκεται στην όμορφη μας Θεσσαλονίκη! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Christina K
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο φαγητο εξαιρετικό σερβις.υπεροχοι μεζεδες ωραιος καταλογος για μεζεδοπωλειο χωρις να σε κουράζει με ανουσια πιατα οτι και αν φαγαμε ηταν πολυ ωραιο οπως επισης ο κωστας και η κοπελα εξυπηρετικοτατοι το συνιστω ανεπιφυλακτα και πολυ καλες τιμες.

Ευχαριστούμε, ck k

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!