“Πραγματικά μια υπεροχη εμπειρια”

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Πηγαμε με φιλικο ζευγαρι για πρωτη φορα.
Φαγαμε θαλασσινα με κρασακι.
Ειχαμε να περασουμε τοσο ομορφα τουλαχιστον 2 χρονια!!
Θα ξαναπαμε σιγουρα!!!!

Ευχαριστούμε, MENAKIA

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

καθισαμε 2 ατομα πεμπτη μεσημερι.
πηραμε 3 μεριδες κρεας, 1 πρασινη σαλατα και 1 κεφαλοτυρι και 1 λιτρο κρασι. δωσαμε 34 ευρω χωρις αποδειξη. κερασμενο γλυκακι στο τελος μετριο.
το μαγαζι ειναι καλο για στεκι αλλα φθηνο δεν το λες. αν μενεις στην περιοχη αξιζει για συνοικιακο αλλα οι μεριδες ειναι πολυ μικρες, χωρις καμια γαρνιτουρα ακομα κ για τα 6 ευρω π εχουν. δε θα το ξαναπροτιμησω αν δεν ειμαι στη γειτονια

1  Ευχαριστούμε, Aris k
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα φιλικό και οικογενειακό μαγαζί ωπου θα έλεγα πως είναι μικρό αλλά θαυματουργό! Σε μέρες αιχμής θα πρέπει να κάνετε κράτηση! Έχω πάει 4-5 φορές και πάντα η ποιότητα είναι ίδια! Το συκωτάκι εξαιρετική επιλογή ακόμη κ για αυτούς που δεν το προτιμούν, σουτζουκάκια υπέροχα κ όλα βασικά! Χθες δοκίμασα και τα ψαρικά του που επίσης μου άφησαν την. Καλύτερη εντύπωση! Μια από τις καλύτερες επιλογές για όποιον βρίσκεται στην όμορφη μας Θεσσαλονίκη! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Christina K
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο φαγητο εξαιρετικό σερβις.υπεροχοι μεζεδες ωραιος καταλογος για μεζεδοπωλειο χωρις να σε κουράζει με ανουσια πιατα οτι και αν φαγαμε ηταν πολυ ωραιο οπως επισης ο κωστας και η κοπελα εξυπηρετικοτατοι το συνιστω ανεπιφυλακτα και πολυ καλες τιμες.

Ευχαριστούμε, ck k
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Ο Κωστας ειναι πολυ οκ και κραταει αξια μαγαζι. Η τσιγαριλα στο πανω μερος του μαγαζιου υποφερεται λογο καλου εξαερισμου. Παρολα αυτα ξερει οτι δεν πρεπει να καπνιζουμε εσωτερικα. Οταν του το ειπα μου απαντησε με χαμογελο λεγοντας μου για τους δυσκολους καιρους που περναμε "πως να πεις οχι σε πελατη". Μια αληθινη απαντηση με χαμογελο σε κερδιζει. Εχω παει δυο φορες και εχω φαει καλα. Στην πρωτη μου επισκεψη δεν ειχε POS αλλα στην δευτερη ειχε. Το μαγαζι ειναι λιγακι στεναχωρο και γω πηγα με το καροτσι του μωρου. Μας προσεξαν πολυ! Καθισαμε ανετα Φαγαμε γρηγορα αν και στο μαγαζι ειχε κοσμο. Θα ξαναπαω!

Ευχαριστούμε, Duke P

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!