“Εξαιρετικές γεύσεις κ προσεγμένα!! ”

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα φιλικό και οικογενειακό μαγαζί ωπου θα έλεγα πως είναι μικρό αλλά θαυματουργό! Σε μέρες αιχμής θα πρέπει να κάνετε κράτηση! Έχω πάει 4-5 φορές και πάντα η ποιότητα είναι ίδια! Το συκωτάκι εξαιρετική επιλογή ακόμη κ για αυτούς που δεν το προτιμούν, σουτζουκάκια υπέροχα κ όλα βασικά! Χθες δοκίμασα και τα ψαρικά του που επίσης μου άφησαν την. Καλύτερη εντύπωση! Μια από τις καλύτερες επιλογές για όποιον βρίσκεται στην όμορφη μας Θεσσαλονίκη! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Christina K

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο φαγητο εξαιρετικό σερβις.υπεροχοι μεζεδες ωραιος καταλογος για μεζεδοπωλειο χωρις να σε κουράζει με ανουσια πιατα οτι και αν φαγαμε ηταν πολυ ωραιο οπως επισης ο κωστας και η κοπελα εξυπηρετικοτατοι το συνιστω ανεπιφυλακτα και πολυ καλες τιμες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, ckk2018
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Ο Κωστας ειναι πολυ οκ και κραταει αξια μαγαζι. Η τσιγαριλα στο πανω μερος του μαγαζιου υποφερεται λογο καλου εξαερισμου. Παρολα αυτα ξερει οτι δεν πρεπει να καπνιζουμε εσωτερικα. Οταν του το ειπα μου απαντησε με χαμογελο λεγοντας μου για τους δυσκολους καιρους που περναμε "πως να πεις οχι σε πελατη". Μια αληθινη απαντηση με χαμογελο σε κερδιζει. Εχω παει δυο φορες και εχω φαει καλα. Στην πρωτη μου επισκεψη δεν ειχε POS αλλα στην δευτερη ειχε. Το μαγαζι ειναι λιγακι στεναχωρο και γω πηγα με το καροτσι του μωρου. Μας προσεξαν πολυ! Καθισαμε ανετα Φαγαμε γρηγορα αν και στο μαγαζι ειχε κοσμο. Θα ξαναπαω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Duke P
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχα καιρό να φάω σε ένα ωραίο μαγαζί....Το φαγητό του ήταν τέλειο σπιτικό και ποιοτικό.... Ο χώρος ζεστός και καθαρός... Το σέρβις ευγενικό και πολύ γρήγορο.... Και λογικές τιμές. ... Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Πραγματικά δεν βρήκα κάτι να με χαλάσει.!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Βούλα Π
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό. Μας εξέπληξε ευχάριστα. Το συκώτι από τα πιο ωραία που έχουμε φάει. Πατάτες καθαρισμένες στο χέρι . Το κοτόπουλο μπούτι αφράτο. Γενικά ήταν από τα πιο γευστικά εστιατόρια που έχουμε επισκεφτεί. Τα σουτζουκάκια ήταν γρυσγιλα χωρίς πολλα μπαχαρικά που αλλοιώνουν την γεύση. Αξίζει να ξαναπάς...

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, cliaros

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μεζεδοπωλείο Ο Κωστας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!