View deal
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 4 $
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 16/05/21
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 4 $
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 16/05/21
FindHotel40 $
Agoda.com44 $
eDreams44 $
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2020

Είναι ένα όμορφο ξενοδοχείο, με δωμάτια για όλα τα γούστα. Πάρα πολύ καθαρό και ευρύχωρο. Φιλικό περιβάλλον και πάντα το προσωπικό ήταν χαμογελαστό. Πολύ κοντά στη θάλασσα και σε καφετέριες ή εστιατόρια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Constantina991
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

1/8/2018

Αποφασίζουμε οικογενειακώς να εκδραμουμε στο Πολυχρονο Χαλκιδικής, για ενα βράδυ, με ότι αυτό συνεπάγεται όταν έχεις μωρό 2 μηνών. Κλείνουμε λοιπόν με 95 ευρώ ένα δωμάτιο στο Summer Beach Hotel.

Στις φωτογραφίες δωμάτιο μεγάλο, με τραπεζάκι, άνετο, όντως για 95 ευρώ με πρωινό. Στα σχόλια της κρατησης γράφω ότι θα έχουμε μωρό 2 μηνών μαζί μας και ότι χρειαζόμαστε κρεβατάκι.

Φτάνουμε εκεί... Διπλό κρεβάτι σε τετράγωνο δωμάτιο και ο τοίχος απόσταση από το κρεβάτι 25 πόντους δεξιά και αριστερά. Από μπροστά ένας πολύ μικρός διάδρομος.

Μας λέει αυτός ότι όλοι στο booking αυτό κάνουνε, όταν του έδειξα τις φωτογραφίες που είδα.

Αφού δεν δέχθηκε κανένα παζάρι στην τιμή ο ιδιοκτήτης και μετά την απειλή της Τουριστικής Αστυνομίας πήραμε τα χρήματα όλα πίσω. Και όλα αυτά με το μωρό μαζί μας...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Antonis N
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από πού να αρχίσω και πού να τελειώσω; Πληρώσαμε ένα δωμάτιο που άξιζε το πολύ 60 ευρώ για 140. Οι τιμές του ήταν εξωφρενικά υψηλές. Οι καθαρίστριες καθάριζαν μέρα παρά μέρα μόνο όσα βλέπει η πεθερά, μία μέρα έστρωσαν μόνο 2 από τα 3 κρεβάτια, το 1 το παράτησαν έτσι χωρίς κανένα απολύτως λόγο. Τα σεντόνια και οι μαξιλαροθήκες όταν ήρθαμε ήταν ξεκάθαρα χρησιμοποιημένα, φαίνονταν επειδή βρομούσαν και ήταν τσαλακωμένα. Το ένα μαξιλάρι μάλιστα είχε δύο λεκέδες πάνω. Έλειπαν οι πετσέτες και όταν ζητήσαμε μας έφεραν κάτι προσωπικές δικές τους με φραουλίτσες επειδή του ξενοδοχείου είχαν τελειώσει. Το πρωινό απλό και μικρό και όταν τελείωνε κάτι δεν το ξαναγέμιζαν. Αν δεν πήγαινες αξημέρωτα δεν έβρισκες να φας. Μην δοκιμάσετε γιαούρτι με τίποτα. Το ίντερνετ σχεδόν ποτέ δεν έπιανε. Οι εικόνες είναι παραπλανητικές ειδικά του μπάνιου. Μην πάτε με τίποτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, irisjithwer
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2016

Ικανοποιητικο το πρωινό,όμορφο το δωμάτιο κοντά στο κέντρο.Το δωμάτιο το βρήκαμε καθαρό παρ'όλα αυτά την δεύτερη μέρα γυρίσαμε από τη θάλασσα στις 16:00 και δεν είχε μπει η καθαρίστρια.Κάτι μου λέει πως αν δεν το κάναμε θέμα το δωμάτιο θα έμενε βρώμικο. 80 ευρώ τη νύχτα για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο είναι πάρα πολλά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
2  Ευχαριστούμε, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Κ
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα χειρότερα ξενοδοχεία που εχω μεινει. Τα σεντόνια δεν ηταν σιδερωμένα και σου έδειχνε την εντύπωση οτι έχουν χρησιμοποιηθεί . Οι πετσέτες μύριζαν παράξενα , και η πισινα ηταν πιο βρώμικη απο οποιαδήποτε πισινα εχω δει μεχρι τωρα... Για φουλ σεζόν επρεπε να ειναι στην εντέλεια ολα και χρέωση δωματίου για μια μερα 120€ τουλάχιστον απαράδεκτο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, amethyst-354