“Ένα καφενείο με μεγάλη ιστορία!”
Κριτική για: Καφενείον Φιλιώ

Καφενείον Φιλιώ
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Καφενείο Φιλιώ...
Ένας υπέροχος σταθμός για να δροσιστούμε στο roadtrip στην Κρήτη! Υπέροχοι άνθρωποι! Καλό είναι να πεινάτε γιατί η κουζίνα της Φιλιως είναι αξεπέραστη!

Ευχαριστούμε, Vanias1976
Ο/η 17valiap, Ιδιοκτήτης του Καφενείον Φιλιώ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε θερμά για την εξαιρετική κριτική σας. Μεγάλη τιμή για μας, και η στάση σας στο χώρο μας, και η καταπληκτική κριτική σας. Σας ευχόμαστε, μέσα από την καρδιά μας, η ζωή σας να είναι πάντα "δροσερή και γλυκιά", όπως ο χαλβάς που γευτήκατε στο μαγαζί μας. Με εκτίμηση, Γιώργος και Βάλια.

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη και φιλόξενοι,καθαροί και πολύ φιλικοί!!!!!το φαγητό ηταν νοστιμότατο και παραδοσιακό σίγουρα θα ξαναπάμε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, ANATASIA D
Ο/η 17valiap, Ιδιοκτήτης του Καφενείον Φιλιώ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουνίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την τιμητική κριτική σας. Μεγάλη μας χαρά να σας δούμε ξανά. Γιώργος και Βάλια.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σας ευχαριστούμε για το υπέροχο γεύμα που είχαμε μετά από την πολύωρη πεζοπορία στην αρχαία Ελεύθερνα! Ήταν όλα υπέροχα και ευχόμαστε τα καλύτερα και με περισσότερες γεύσεις στο μέλλον!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 564theodorb
Ο/η ARG-GEORGE, Ιδιοκτήτης του Καφενείον Φιλιώ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια. Σας ευχόμαστε να είσαστε πάντα καλά. Θα ήταν χαρά μας να σας δούμε ξανά.Γιώργος και Βάλια.

Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2019

Έπειτα από την επίσκεψή μας στο μουσείο της αρχαίας Ελεύθερνας θελήσαμε να ξαποστάσουμε κάπου. Η επιλογή του καφενείου μας δικαίωσε. Όμορφος χώρος, ζεστός και οι άνθρωποι εκεί εξυπηρετικοί και φιλικοί. Αυθεντικές γεύσεις, παραδοσιακές χωρίς πολλά πολλά μπερδέματα στις γεύσεις των πιάτων. Η επιστροφή μας εκεί είναι δεδομένη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, mar1yo
Ο/η ΓΙΩΡΓΟΣ Α, Ιδιοκτήτης του Καφενείον Φιλιώ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια. Μεγάλη μας τιμή η αναφορά σας για το χώρο μας. Σας ευχόμαστε να είσαστε πάντα καλά. Καλό χειμώνα και θα ήταν χαρά μας να σας δούμε ξανά. Γιώργος και Βάλια.

Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2019

Καλόγουστος και όμορφος χώρος, υπέροχος και σαν καφενείο και σαν εστιατόριο. Το φαγητό είναι εξαιρετικό και ενώ είναι κοντά σε γνωστό τουριστικό προορισμό, η φυσιογνωμία του δεν εχει αλλοιωθεί. Γευστικά Κρητικά πιάτα και εξυπηρέτηση με χαμόγελο και ζεστασιά.Αξίζει να ζήσει κανείς την εμπειρία!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Anastasia R

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Σας ευχόμαστε να είσαστε πάντα καλά. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά από κοντά.
Γιώργος και Βάλια.

Καφενείον Φιλιώ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαργαρίτες, Νομός Ρεθύμνου
Μελιδόνι, Νομός Ρεθύμνου

Κυριάννα, Νομός Ρεθύμνου

Καφενείον Φιλιώ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!