Εξαιρετική εμπειρία

Εξαιρετική εμπειρία. Τα παιδιά ιδιαίτερα ευγενικά και άριστοι γνώστες του αντικειμένου. Με μια... διαβάστε περισσότερα

theofilosts
Ιωάννινα, Ελλάδα
Εκδρομη «κρυφες παρακλιες περδικας»

dimosk761

Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2021

Εκανα την εκδρομη κρυφες παραλιες περδικας, μου τις συστησαν τα παιδια και ηταν μια απο τις πιο αξιομνημόνευτες εμπειριες. Φοβερο τοπιο και τρικουαζ νερα και τα παιδια ο δημητρης και η χρυσανθη ηταν απιστευτα εξυπηρετικοι και με πολυ θετικα βαιμπς. Σας ευχαριστουμε πολυ ❤️

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, dimosk761
Ο/η nolimits_chrisanthi, Owner του NO LIMITS IONIAN Kayak & Sup tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2021

Δήμο, σας ευχαριστούμε πολύ που μας επιλέξατε για τις διακοπές σας στο Καραβοστασι.
Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2021

Η εμπειρία ήταν εξαιρετική. Απίστευτα μέρη για καγιάκ και για εκδρομές. Συνδυάζει μια τροπική ομορφιά με γαλαζοπράσινα νερά, φοβερές σπηλιές και απίστευτες παραλίες. Οι άνθρωποι που δουλεύουν σε αυτήν την εταιρία είναι άψογη και σε βοηθούν σε ότι χρειαστείς. Πολλά συγχαρητήρια για την εκπληκτική δουλειά σας και για την εμπειρία αυτή που μου προσφέρατε.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, L788YW_

Ήταν χαρά μας που μπορέσαμε να σας προσφέρουμε τις υπηρεσίες μας!
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική σας.

Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2021

Φανταστική εμπειρία ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση μας. Μου έμεινε αξέχαστο το όλο γεγονός.Το σαπ ήταν υπέροχο και προσφέρει εξαιρετική ενδυνάμωση σε ολόκληρο το σώμα

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Afroditiavgeri

Ευχαριστούμε πολύ!!

Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2021

Φανταστικό μέρος, φανταστiκά τα παιδιά Δημήτρης @ Χρυσάνθη!!
Sup και Πεζοπορία !! Κάθε χρόνο θα είναι στα σχέδια μου!!
Thanks guys!! Cu soon!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, ioannisf910

Γιάννη σε ευχαριστούμε πολύ και σε περιμένουμε!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Μετάφραση Google