“Εξαιρετικό γρήγορο φαγητό”
Κριτική για: Ζωή & Κότα

Ζωή & Κότα
Περιγραφή: Χειροποίητα, ζουμερά και λαχταριστά κρεατικά της ώρας. Καθημερινά ετοιμάζουμε για εσάς γύρο, σουβλάκι, μπιφτέκι, σνίτσελ, παντσέτα, λουκάνικο και κοτόπουλο σε πιάτο ή τυλιχτά, συνοδευόμενα απο σαλάτες, αναψυκτικά ή ποτά της επιλογής σας. Επιλέξτε ότι τραβάει η όρεξη σας απο το μενού μας και το φέρνουμε άμεσα στον χώρο σας ή εναλλακτικά μπορείτε να τα απολαύσετε στην υπέροχη αυλή μας με τραπεζάκια έξω.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά ζουμερό και καλοψημένο κρέας. Φρέσκα σαλατικά και γευστικό ψωμάκι. Η αυλή υπέροχη για να καθίσεις μόνος ή με την οικογένεια. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, ekoufaki

Ζωή & Κότα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Χιλή, Περιοχή Έβρου

Ζωή & Κότα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!