“Αγενια”
Κριτική για: Έννοια Πο' χς

Έννοια Πο' χς
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια πολλή γραφική πλατεία αλλά δύστυχος το μόνο θετικό....το φαγητό δεν ήταν καθόλου καλό και το άτομο που μας σερβίρε ήταν πολλή αγενες..παρόλο που ήμασταν έξι άτομα μας βάλανε και κάτσαμε σε ένα τραπεζάκι για το πολλή δύο..όταν παραπονεθικαμε μόνο που δεν μας βρίζανε ακούσαμε το έλα να δεις...πληρώσαμε το μικροσκοπικό μας γεύμα χρισαφι

Ευχαριστούμε, Pardalis M

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2017

Καφενείο των επαναπατρισμένων Λημνιών & προμαζωμάτων λέει ο τίτλος του. Γραφικό "δήθεν" καφενείο σε ένα χωριουδάκι στο κέντρο της Λήμνου με καταπληκτικές γεύσεις γκουρμέ! Η εξυπηρέτηση πολύ φιλική και άψογη! Οι τιμές είναι λογικές.

Ευχαριστούμε, Aris A
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2017

Νέοι άνθρωποι με όρεξη και ταλέντο στη μαγειρική έφτιαξαν αυτό το ξεχωριστό μαγαζί και προσφέρουν γευστικά πιάτα και τολμηρούς συνδυασμούς γεύσεων από τοπικά προϊόντα! Τα καλοκαίρια το επισκεπτόμαστε συχνά και απολαμβάνουμε φαγητό και ποτό στην ωραία αυλή του! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, aggeliki m
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017

Όμορφο περιβάλλον,πεντανόστιμο φαγητό,ευγενικό προσωπικό.Πολύ γραφικό το μέρος,το εστιατόριο βρίσκεται στην πλατεία του χωριού και επεκτείνεται και στην πίσω αυλή.Υπέροχος χώρος, με παραδοσιακή και ελαφρώς γκουρμέ κουζίνα.

Ευχαριστούμε, Angel T
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απο τους πρωτους πελατες αυτου του τεως καφενειου,νυν βραβευμενου εστιατοριου.Καθε χρονο θα παμε 3-4 φορες στο 10ημερο των διακοπων μας,παντα με την κρατηση μας και με τεραστια χαρα και προσμονη!
Στομα με στομα η διαφημιση του σε ολους τους φιλους μας,ενα εξαιρετικο concept και success story των ,πραγματικα ευγενικων παιδιων.
Ομως,φετος,το φαγητο δεν ηταν καλο!Δεν ηταν αυτο που μας εχει μαθει αυτο το μαγαζι.Σε ολες μας τις επισκεψεις(εκτος σεζον,μεσημερι,βραδυ),τα ιδια πιατα που ,σχεδον παντα,τρωμε(αρνακι με φλωμαρια,αρνι με βλητα,σπαλομπριζολα κτλ)ηταν μετρια.Μετρια για τα επιπεδα αυτου του μαγαζιου,οπως αυτο μας εχει κακομαθει!
Ας ελπισουμε οτι πεσαμε σε κακες μερες(ο λογος που γραφω αυτη την κριτικη ειναι γιατι αγαπαμε πολυ αυτο το μαγαζι και πραγματικα ελπιζω να μην αλλοιωθει στο χρονο!)

Ευχαριστούμε, Xristina T

Έννοια Πο' χς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύρινα, Λήμνος

Λήμνος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Έννοια Πο' χς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!