“Απαράδεκτο!”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Μπάμπης

Ψαροταβέρνα Μπάμπης
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Μας ήρθε πρώτα ένα ψωμί πέτρα,μπαγιάτικο το οποίο και επιστρέψαμε. Ο, τι παραγγειλαμε ήταν μπαγιάτικο, ξαναζεσταμενο και τόσο κακής ποιότητας που απλά το αφήσαμε! Τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει σε ταβέρνα (που ήταν και πάρα πολλά για αυτά που πηραμε)!

Ευχαριστούμε, vamefior

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα χάλια
Μαύρα χάλια
Οι μερίδες μικρές...ακριβές και καμία ποιότητα
Γαριδομακαρονάδα για κλάματα...ούτε η γάτα δεν την έφαγε... μείναμε νηστικοί...παιδιά καλύτερα βρητε καμια καντίνα να φατε

Ευχαριστούμε, Mike_kollias
Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2019

Αγενέστατοι ,κατεψυγμένες μπριζόλες δεν φέρνουν απόδειξη.. από όταν έκλεισε η διπλανή ψαροταβέρνα και έφυγε ο ανταγωνισμός έγιναν χειρότεροι....

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, thanoulisole
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2019

Τά τελευταία δέκα χρόνια είμαστε πελάτες τού συγκεκριμένου μαγαζιού καί ποτέ δέν μας έχει απογοητεύσει.Διαθέτει στήν πελατεία του ποικιλίες ψαρικών πού λίγα μαγαζιά διαθέτουν,τρώμε πάντα νόστιμα καί σέ λογική τιμή ότι παραγγείλουμε,συνοδεία καλού λευκού κρασιού τής Ασκρης Θήβας.Ισως θα πρέπει να προσεχθεί περισσότερο το σερβίρισμα τού μαγαζιού,το οποίο αφενός άντεξε στή κρίση καί επιβίωσε,όμως εάν σκεφθεί κανείς πώς είναι το πέρασμα τού Χειμώνα απο εισπρακτικής πλευράς,με εξαίρεση κάποια καλά απο πλευράς καιρού ΣαββατοΚύριακα πού είναι γεμάτο απο κόσμο,ας είμαστε επιεικείς στίς κρίσεις μας,τό χαμόγελο τού κου Μπάμπη είναι ζεστό καί ειλικρινές.Τέλειο δέν υπάρχει,όμως εδώ θα φάς καλά καί θά πληρώσεις ανάλογα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, LEONIDAS M
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2018

Πρωτη φορα στη ζωη μας φαγαμε πορτοκαλι καλαμαρακια ...τα υπολοιπα φαγητα ηταν οκ και οι ανθρωποι ευγενικοι !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
2  Ευχαριστούμε, Terry P

Ψαροταβέρνα Μπάμπης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αλυκή, Περιοχή Βοιωτίας

Ψαροταβέρνα Μπάμπης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!