“Μοναδικά.....υπέροχα...!!!!!”

Gelato Di Mariz
Περιγραφή: Το Μαγαζί Μας Σερβίρει Καφε Σνακς και Παγωτό Φρέσκο !! ☺
Περιγραφή: Το Μαγαζί Μας Σερβίρει Καφε Σνακς και Παγωτό Φρέσκο !! ☺
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2023

Καταπληκτική εξυπηρέτηση όμορφο περιβάλλον μοναδικά παγωτά πραγματικές γεύσεις απο αγνα υλικά φτιαχμένα με μεράκι απο τα χέρια του ιδιοκτήτη.πολλα συγχαρητήρια ...
Ο καφές αλλα και ολα τα ροφήματα υπέροχα...
με μεγάλη μου χαρα θα ξαναβρεθούμε την επόμενη χρονιά...Σας το προτεινω ανεπιφύλακτα....

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, _0stasr

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2023

Βρίσκομαι στο ομορφότερο μέρος …
στη Συμη…
Έχει υπέροχους ανθρώπους με απίστευτη ευγένεια και καταπληκτικές παραλίες Έχω πάει σε αρκετά μέρη όμως 6χρονια έρχομαι πρώτα εδώ και μετά σε αλλά μέρη.
Έχω πάει σε αρκετά μαγαζιά όμως εκείνο που με τράβηξε και πηγαίνω κάθε μέρα για τον πρωινό μου καφέ αλλά και το απόγευμα για το ποτό -παγωτό μου είναι το GEFIRAKI SNAK KAFE GELATO.
Οι άνθρωποι που το έχουν είναι ευγενέστατοι ,ο κόσμος που επισκέπτεται το καφέ αυτό καθημερινά είναι αμέτρητος
Η ευγένεια και η υπομονή αυτόν τον ανθρώπων είναι μοναδικοί παρόλη την πίεση που τους ασκούμε όλοι εμείς σαν πελάτες ..
Και μιλάω για τους Έλληνες γιατί απο ότι βλέπω όλα αυτά τα χρόνια είμαστε λίγο περίεργοι .
Τα παγωτά τους είναι πραγματικά χειροποίητα με αγνά υλικά χωρίς χημικά
Χωρίς χρωστικές αλλά με φυσικές γεύσεις και απλά μοναδικά
Σας προτείνω απλά να δοκιμάσετε καθημερινά λαμβάνουν συγχαρητήρια και αυτό σας το λέω γιατί το είδα με τα μάτια μου ..
Η πολιτική ομως του κάθε μαγαζιού βγαίνει από τους ιδιοκτήτες
και εμείς οφείλουμε να τη σεβόμαστε …
Εκείνο όμως που δεν καταλαβαίνω είναι τα πικρόχολα σχόλια που διάβασα εδώ μέσα.
Εγω προσωπικά έρχομαι πάνω από 6 χρόνια εδώ και έχει γίνει πραγματικά το στέκι μου..,
Προτείνω λοιπών να μην βγάζουμε χολή εδώ μέσα .Σε ένα από όλα τα αρνητικά σχόλια ήμουν παρών και έγινε σήμερα
και δεν έγινε έτσι .Καλό θα ήταν να σεβόμαστε λοιπών τον κόπο του άλλου
και αν κάτι μας ενοχλεί να το λέμε αμέσως στον ίδιο .
Δεν έχει να κερδίσει κάτι κανείς κατηγορώντας τον συνάνθρωπο του αν δεν έχει βάλει τα παπούτσια του στους δρόμος που περπάτησε για να φτάσει εκεί που έφτασε. !!!!! Κ.Μιχάλη Κ.Σέβα εγω προσωπικά σας ευχαριστώ και σας εύχομαι να μείνετε όπως είστε γιατί τέτοιοι άνθρωποι σπανίζουν στον τόπο μας 💕

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, _F8581OX
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο μαγαζί με εξυπηρετικο προσωπικό!
Για το παγωτό τι να πω τώρα. 36 γεύσεις απο τις οποίες δεν ξέρεις ποια να πρωτοδοκιμασεις. Το ότι έχει πελάτες που όσο μένουν στην Σύμη πάνε και ξανά πάνε κάτι λέει!!! (Υ.γ Πρέπει να έβαλα 5 κιλά από το πολύ το παγωτο😂😂😂) . Συνεχίστε έτσι παιδιά και μην δίνετε σημασία στα πικρόχολα σχόλια. Του χρόνου που θα ξανά έρθω βάλτε καμμία γεύση παραπανω😂😂😂

Ευχαριστούμε, tereza71
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2022

Τέλειος καφές τέλεια Smoothie κ πραγματικά τέλειο χειροποιητο παγωτό ίσως από τα καλύτερα που έχω φαι !! Προσωπικό που εκτιμά και σεβεται τους πελάτες του μαγαζιού...βρισκομασταν εκει 10 μερες κ παντα ηταν γεματο κ προθυμοι κ αρκετα γρηγορη στην εξυπηρετηση κατω απο δυσκολες συνθηκες κ ιδιως τη ζεστη που εχει το νησι !!! Μπραβο σας κ να παραμεινετε ετσι παιδια ειστε φοβεροι κ ισως θα επρεπε να επεκταθειτε στο ειδος σας κ παραεξω το αξιζετε!!

Ευχαριστούμε, _S3924FY
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2022

Ίσως ενα από τα ωραιότερα καθαρά κ φιλόξενα μαγαζιά από το οποίο μπαινοβγαινει αρκετός κόσμος!!!Φοβερός καφές τέλειο παγωτό κ γρήγορη εξυπηρέτηση παρόλο το κόσμο που έχει συνισταται ανεπιφύλακτα να επισκεφτείτε αν βρεθείτε στη Σύμη!!! Μπράβο σας!!!

Ευχαριστούμε, mariakX8857OJ

Gelato Di Mariz: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Gelato Di Mariz: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2024 Tripadvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.

Αυτή είναι η έκδοση του ιστότοπού μας που απευθύνεται σε όσους ομιλούν και βρίσκονται εδώ: . Αν είστε κάτοικος άλλης χώρας ή περιοχής, επιλέξτε την κατάλληλη έκδοση του Tripadvisor για τη χώρα σας στο αναπτυσσόμενο μενού.