“Εξαιρετικο! ”

Ρωξάνη Ζαχαροπλαστείο
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν να τα πάρουμε από την αρχή.. Μαθαίνω για το μαγαζί από έναν συνεργάτη ο οποίος με οαραλινει να δοκιμάσω τις μικρές καριοκες. Φτάνω στα κοιλιά Κοζάνης κ συναντώ την επιχείρηση στα δεξιά μου. Μπαίνω στον πεντακάθαρο χώρο και με χαιρετούν ευγενεστατο 4 υπάλληλοι(2 για καφέ και 2 στα γλυκά). Εξηγω στην κοπέλα ότι επιθυμώ καριοκες κ με παροτρύνει να δοκιμάσω κ ένα ακόμα γλυκό. Ξαφνικά βλέπω δίπλα στο ταμειο vegan παρασκευές δικές τους φουντουκοβουτηρου. Φεύγοντας πιάνω κουβέντα και με κερνουν κάποια άλλα πάστακια να δοκιμάσω. Πάμε τώρα στα γλυκά. Τα πουρακια έχουν απίθανη επιγευση, με τα πουρακια ζαλίστηκα από την απόλαυση.. Ότι κ να έφαγα ήταν από καλής ποιότητας σοκολάτα κ απίστευτα γευστικό. Ένα μεγάλο μπράβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
7  Ευχαριστούμε, foodmania2019
Ο/η Mixalis L, Ιδιοκτήτης του Ρωξάνη Ζαχαροπλαστείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστουμε παρά πολυ για όλα τα ομορφα λόγια σας!θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σε οποιαδήποτε υποκατάστημα μας!!

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020

Όλα ήταν υπέροχα και ολόφρεσκα. Οι κοπέλες εξυπηρετικότατες! Το σπέσιαλ προφιτερόλ έκλεψε τις εντυπώσεις!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, D8179VJ_
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ποιοτικά προϊόντα και φιλόξενη συμπεριφορα......ευχάριστο περιβάλλον και καθαρο....το επισκέπτομαι πάντα όταν έρχομαι Κοζάνη

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Χριστινα Δ
Ο/η 616mixalisl, Owner του Ρωξάνη Ζαχαροπλαστείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστουμε θερμά για τα ομορφα σας λόγια!!!

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

- Εξαιρετικός καφές
- Απίστευτο service
- Μεγάλη ποικιλία επιλογών σε γλυκά και αλμυρά
- Φιλόξενο περιβάλλον

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Chris_anim
Ο/η 616mixalisl, Ιδιοκτήτης του Ρωξάνη Ζαχαροπλαστείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2019

Ευχαριστουμε πολυ για τα ομορφα και καλοπροαίρετα σχόλια σας...Σας περιμενουμε συντομα να σας παρέχουμε ξανά τις υπηρεσίες μας!!
Εις το επανιδείν..

Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2019

Πήγαμε βράδυ για καφε/ποτό/φαγητό και μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι και με την παραγγελία μας αλλά και με την εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, alexandros667
Ο/η 616mixalisl, Ιδιοκτήτης του Ρωξάνη Ζαχαροπλαστείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2019

Σας ευχαριστουμε πολυ για τα ομορφα λόγια σας!
Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά και να ανακαλύψετε όλη την γκάμα των προϊόντων μας!!

Ρωξάνη Ζαχαροπλαστείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!