17.219 $
Orbitz.com
Expedia.com17.219 $
Hotels.com17.219 $
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2021

Ιδανικό περιβάλλον για οικογένειες.Πολυ ήσυχο ΚΑΙ καθαρό.Πολυ ευγενικό προσωπικό ΚΑΙ πρόθυμο να σε βοηθήσει σε ότι χρειαστείς.Πολυ καλό πρωινό.Καθαρη πισίνα με καθημερινή φροντίδα.Πολυ καλός χώρος περιμετρικά της πισίνας.

Ευχαριστούμε, X2580QO_
Ο/η adriana capone, Direttore generale του Ξενοδοχείο Ζέφυρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2021

¨Ολο το staff του ECORESORT ZEFYROS σας ευχαριστεί για την αξιολόγηση σας και τα θετικά σχόλια που γράψατε.Προσπαθούμε παντα για το καλύτερο. Του χρόνου θα χαρούμε να έρθετε και πάλι!

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, εξαιρετική εξυπηρέτηση από την reception και την Ιδιοκτητρια. Πλούσιο πρωινό, θέα, ένα τελειο μέρος για χαλάρωση με πολλές υπηρεσίες! Καθαρό!
Μεγάλη πισίνα, καθαρή, τα comfort δωμάτια που μείναμε περιποιημένα και εντυπωσιακά μέσα με ωραίο μπάνιο και κρεβάτι!

Ευχαριστούμε, AnastasiaTsaketa
Ο/η Adriana Capone, General Manager του Ξενοδοχείο Ζέφυρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2021

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Χαιρομαστε που απολαύσατε το δωμάτιό και τη διαμονή σας.
Οι ομορφιές της Ζακύνθου και το ξενοδοχείο μας σας περιμένουν και πάλι!

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021

Μείναμε 6 βράδια, οικογένεια με 2 παιδιά 15 και 13 ετών σε δωμάτιο superior family. Πολύ άνετο, καθαρό (καθημερινή καθαριότητα). Πλούσιο πρωινό. Πολύ περιποιημένος ο χώρος, οι κήποι, η πισίνα. Όλο το προσωπικό χαμογελαστό και εξυπηρετικότατο. Η τοποθεσία ήταν καλή γιατί ήταν όλα αρκετά κοντά, οι παραλίες, η χώρα της Ζακύνθου. Επίσης ενώ είχε καύσωνα η περιοχή ήταν πολύ δροσερή. Αν επισκεφτούμε τη Ζάκυνθο ξανά, σίγουρα εκεί θα μείνουμε πάλι.

Ευχαριστούμε, Souzanamav

Ευχαριστούμε πολύ!
Θα χαρούμε να σας έχουμε πάλι κόντά!

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Τα 3 αστέρια πανε λόγω της καλής τοποθεσίας του ξενοδοχείου. Όπου και να πηγαινες ήταν σχετικά μικρές αποστάσεις από το να εμενες σε άλλη περιοχη. 4 μέρες μειναμε. Καθαριότητα μηδέν.. Καθάρισαν το δωμάτιο και άλλαξαν πετσετες και σεντόνια στην τρίτη μέρα και αυτό αφου το πα εγώ. Όταν τους είπα ότι επρεπε κάθε μέρα να έρχεστε να τακτοποιειτε το δωμάτιο αφου ειστε ξενοδοχείο, μου είπαν ότι λόγω covid δε το κάνουν κάθε μέρα και το κάνουν αφου τους το πει ο πελατης. Κάτι που δεν μας ενημέρωσαν στην άφιξη. Αν είναι δυνατόν ίσα ίσα επειδή έχουμε αυτή την κατάσταση ένας λόγος παραπανω για να καθαρίσουν. Μέτρα δε τηρουσαν.Εκτος απο μια κοπελα στην ρεσεψιόν οι άλλες στην υποδοχη μάσκα δε φορουσαν ουτε η ιδιοκτήτρια. Έλλειψη οργάνωσης σε όλα τα επίπεδα. Για να μην αναφέρω στο πρωινο τι γινοταν. Παντου σφήκες γτ δεν μαζευαν έγκαιρα τα φαγητά από τα τραπέζια. . Για 60 ευρώ όχι δεν αξίζει. Πάλι καλά που είχαμε ένα voucher τουρισμου και μας κόστισε 40 αντί για 60 αλλιώς θα τα κλαίγαμε. Οχι δε το συνιστώ.

Ευχαριστούμε, _R8522BM
Ο/η Adriana Capone, General Manager του Ξενοδοχείο Ζέφυρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2020

Λυπούμαστε για την δυσαρεστη εμπειρία που περιγράφουν οι πελάτες μας.
Για οσο αφορά την(έλλειψη) καθαριότητα που αναφέρεται:στην διάρχεια του check-in ΟΛΟΙ οι πελάτες μας ενημερώνονται για τα καινούργια μέτρα που τηρούνται λώγο COVID, μεταξύ άλλων " Μη συχνός καθαρισμός δωματίου κατά τη διάρκεια της διαμονής "(Πρωτ.του Υπ.Τουρισμού).
Μαζί με τα υπόλοιπα μέτρα , στο ξενοδοχείο μας εφαρμόζεται αυστηρά η χρήση των ΜΑΠ,εκτώς οταν ο υπάλληλος δεν εχει επαφή με κοινό.
Tο ξενοδοχείο μας είναι βυθισμένο στην καταπράσινη εξοχή της Ζακύνθου: είναι φυσικό να υπάρχουν μέλισσες και σφήκες.
Καταπολεμούμε τις σφήκες με δολώματα,παγίδες, καταστροφή των φωλιών, με την τακτική απεντώμωση .
Και παρ'ολα αυτά μερικές φορές ,στην εποχή του τρύγου, κερδίζει η φύση...
Τότε ,για αποφυγή της ταλαιπωρίας,οι πελάτες έχουν δυνατότητα να πάρουν το πρωινό μαζί τους στο δωμάτιο.
Στους δυσαρεστημένους πελάτες που έγραψαν το σχόλιο ελπίζουμε να δωθεί ευκαιρία να τους ξαναφιλοξενήσουμε για να αναθεωρήσουν την άποψη τους.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό του ξενοδοχείου είναι πολύ πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει, να σου πει τα μέρη που πρέπει να επισκεφθείς και να φας καλά και όχι "τουριστικά" ,Τα δωμάτια του ξενοδοχείου είναι πολύ καλά και το βασικό για εμάς ήταν ότι δέχονται και κατοικίδια .
Σίγουρα θα ξανά πηγαίναμε αν επισκεπτόμασταν πάλι το νησί

Ευχαριστούμε, konose