“Okay”

Coral Restaurant
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα οκευυ μαγαζί με τίποτα ιδιαίτερο! Οι τιμές ήταν κομπλέ αλλά το φαγητό μέτριο..η τοποθεσία καλή. Ωραία διακόσμηση και καλό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Regina_laka

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η παραλία είναι εξαιρετική αλλα χίλιες φορές να ερχόμουν με δίκη μου ομπρέλα και καρεκλάκι παρά στο beach bar αυτού του καταστήματος.το προσωπικό είναι αγενέστατο και η εμφάνιση του σερβιτόρου άθλια.λευκο μπλουζάκι του παππού μου με νύχια σαν της γιαγιάς μου μέσα στην βρώμια.

Ευχαριστούμε, M9372KD_
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Τα φαγητά είναι προζεσταμενα,οι σερβιτόροι αμίλητοι, αγέλαστοι,είχαμε μεγάλο πρόβλημα με τις σφίγγες,τουλάχιστον ο ένα σερβιτόρος μας άλλαξε τραπέζι κ κάπως σώθηκε η κατάσταση.
Δεν αξίζει για φαγητό.
Η παραλία πολύ ωραία!

Ευχαριστούμε, IwannakiT
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Αγενείς σερβιτόροι και κακή εξυπηρέτηση που σε "κοιτούν" μόνο στην τσέπη.
Μάλιστα το επισκεφθήκαμε Αύγουστο και ενώ κάναμε το μπάνιο μας ΠΗΡΑΝ τα πράγματα μας από το τραπέζι μας ΔΙΧΩΣ την άδειά μας ,γιατί καθίσαμε πολλή ώρα ενώ υπήρχαν τουλάχιστον 5-6 άδεια τραπέζια.
Και στο τέλος μας προσέβαλαν αντί για ένα απλό συγγνώμη .
Αντιεπαγγελματίες - Ξεφτίλες πραγματικά !

Ευχαριστούμε, _A2751BJ
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Είναι η 3η φορά που πηγαίνουμε μέσα σε 10χρονια.Ωραια θέα,γρηγορη εξυπηρέτηση για τον κόσμο που είχε, μερίδες μεγάλες κ τα περισσότερα πιάτα νόστιμα.Τιμες normal.Δυσκολια στο πάρκιγκ γιατί είχε πολύ κοσμο.Οι σερβιτόροι λίγο αγέλαστοι,ίσως λόγω φόρτου εργασίας...

1  Ευχαριστούμε, roulazou

Coral Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

Coral Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!