“Οι χειρότεροι επαγγελματίες της Πάργας”
Κριτική για: Coral Restaurant

Coral Restaurant
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Αγενείς σερβιτόροι και κακή εξυπηρέτηση που σε "κοιτούν" μόνο στην τσέπη.
Μάλιστα το επισκεφθήκαμε Αύγουστο και ενώ κάναμε το μπάνιο μας ΠΗΡΑΝ τα πράγματα μας από το τραπέζι μας ΔΙΧΩΣ την άδειά μας ,γιατί καθίσαμε πολλή ώρα ενώ υπήρχαν τουλάχιστον 5-6 άδεια τραπέζια.
Και στο τέλος μας προσέβαλαν αντί για ένα απλό συγγνώμη .
Αντιεπαγγελματίες - Ξεφτίλες πραγματικά !

Ευχαριστούμε, _A2751BJ

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Είναι η 3η φορά που πηγαίνουμε μέσα σε 10χρονια.Ωραια θέα,γρηγορη εξυπηρέτηση για τον κόσμο που είχε, μερίδες μεγάλες κ τα περισσότερα πιάτα νόστιμα.Τιμες normal.Δυσκολια στο πάρκιγκ γιατί είχε πολύ κοσμο.Οι σερβιτόροι λίγο αγέλαστοι,ίσως λόγω φόρτου εργασίας...

1  Ευχαριστούμε, roulazou
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020

Υπέροχη παραλία, φανταστικα νερά. Το μαγαζί απαράδεκτο. Περιμέναμε γύρω στα 30' να παραγγείλουμε κ αλλο τόσο να μας τα φέρουν. Με εξαίρεση έναν σερβιτόρο, το υπόλοιπο σερβις αργο και κ αγενές. Δεν το συστήνω.
Ps 7 ευρώ το σετ ξαπλωστρων.

1  Ευχαριστούμε, fenia d
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020

Προμαγειρεμένα πιάτα, σαλάτες κομμένες αρκετές ώρες πριν. Πιάτο με μανιτάρια ψητά,1/3 του πιάτου μανιτάρια, 2/3 σαλάτα ρόκα-μαρούλι. Προτιμότερο να αναγραφόταν στον κατάλογο. Σχετικά ακριβά,λόγω της τοποθεσίας. Service καλό

Ευχαριστούμε, Charmats
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2019

Παρά τον πολύ κόσμο που συγκεντρώνει ,έχει οργάνωση και σωστό σέρβις και η ποιότητα συναγωνίζεται την ποσότητα των μερίδων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Λεμονιά Ξ

Coral Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάργα, Περιοχή Πρέβεζας

Coral Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!