Priceline
maria29

Εξαιρετικό!

Κριτική για: Althea
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Ιαν 2022
Άνετο δωμάτιο ,καθαρό με μεγάλη κουζίνα η οποία είχε ότι χρειαζόμασταν. Επίσης ήταν πολύ δροσερό και χρειάστηκε λίγες φορές να ανοίξουμε κλιματιστικό .Η αυλή ήταν περιποιημένη με πολλά λουλούδια . Ένα όμορφο περιβάλλον για να χαλαρώσεις. Η ιδιοκτήτρια μας υποδέχτηκε πολύ ευγενικά.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Trip.com
  • StayForLong